Rehber Zoom konferanlarına telefon aramasıyla katılın

Technopat'tan herkese merhaba! Ben Kaspersky Kullanıcısı. Bu rehberimde adım adım bir toplantıya telefon aramasıyla katılacağız.
  1. Toplantıya katıldıktan sonra, "arama yoluyla katılın" seçeneğine basın.
  2. Karşınızda ABD'ye kayıtlı +1 alan kodlu numaralar çıkacak.
  3. Türkiye'yi seçerek devam edin.
  4. Karşınızda çeşitli numaralar çıkacaktır.
  5. Hepsi çalışmıyor. Kullanım dışı kalan var. Önerim 08502720652 numarasını seçin.
  6. Zoom'a telefon izni verin.
  7. Zoom, bağlantı kurulması için gereken tuşlamaları otomatik yapacaktır. Ancak farklı bir cihazdan aramak istiyorsanız 08502720652 numarasının listelendiği alanda yapmanız gereken tuşlamalar yer almaktadır.
  8. Toplantıya bağlandınız! İnternet bağlantınız olmasa bile toplantınıza ait tüm sesleri duyacaksınız.
technopat Sosyal Kaspersky Kullanıcısı zoom.jpg

İnternet altyapınız kötüyse ve sesleri stabil olarak taşıyamıyorsa veya internet paketiniz azsa oldukça işinize yarayacaktır.
Yavaş yavaş rehberimizin sonuna gelirken, iki noktaya değinmek istiyorum.
Sizi Zoom aramayıp, siz Zoom'u aradığınız için telefon ettiğiniz sürenin konuşma dakikalarınızdan düşeceği bilginiz dahilinde olsun.
Telefon görüşmesi ile iletilen seslerin uçtan uca şifrelemeden yoksun olduğunu hatırlatmakta da fayda var.

Rehberim burada son buluyor. Okurken harcadığınız zamandan dolayı teşekkür ediyorum. Bir dahaki rehberde görüşmek üzere hoşça kalın!

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı