Zoom kulaklığı çıkarınca ses kapanıyor

mehmetalper04

Hectopat
Selamlar. Online eğitim sebebiyle Zoom kullanıyorum. Zoom'u bazen kulaklıkla bazen de hoparlörle kullanıyorum. Ama kulaklığı çıkarınca hoparlöre ses 1-2 saniye gidiyor, ondan sonra susuyor. Bu arada toplantı başında da (eğer kulaklıkla başlamazsam) hoparlörü kullanabiliyorum ama kulaklığı takınca kullanamıyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim? (Laptop kullanıyorum, hoparlör bilgisayara bağlıdır.)

Zoom ayarlarından çıkış sesini sistem varsayılanı olarak ayarlayın. Bu sorununuzu çözecektir.
Screenshot_1.png

Eğer bilgisayarınız eski ise bir zaman sonra hoparlör patlıyor kulaklık takınca ses gelir çıkarınca hoparlör 1-2 saniye çalar sonra gider bir zaman sonra tamamen gider yani normal bir durum sadece kulaklıkla kullanabilirsiniz artık.

Zoom ayarlarından çıkış sesini sistem varsayılanı olarak ayarlayın. Bu sorununuzu çözecektir. Eki Görüntüle 815599
Denedim, olmadı.
Eğer bilgisayarınız eski ise bir zaman sonra hoparlör patlıyor kulaklık takınca ses gelir çıkarınca hoparlör 1-2 saniye çalar sonra gider bir zaman sonra tamamen gider yani normal bir durum sadece kulaklıkla kullanabilirsiniz artık.
Bilgisayarım eski değil, 1 yıl önce aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı