Zoom mobilde arka plan fotoğrafı nasıl eklenir?

Daha fazla  
Selam,
Zoom'u genelde bilgisayarda kullansam da bazen telefonda da kullanmam gerekebiliyor. Toplantı esnasında kameraları açıyoruz.
Bilgisayarın bulunduğu odada arka taraf pek müsait olmadığı için bir arka plan fotoğrafı ayarlamıştım. Ama telefonda nasıl ayarlayacağımı bir türlü bulamadım. Zoom destek sitesinde toplantıdayken kontroller kısmında diğer seçeneğine tıklamam gerektiği yazıyor ama öyle bir seçenek bulamadım. YouTube'daki birkaç videoda da aynı şekilde anlatılmış.

Acaba Zoom mobil uygulamasında kamera açıkken arka plan fotoğrafı nasıl ekleyebilirim?

Telefonumun Samsung S7 Edge ve Android sürümünün de 8.0.0 olduğunu belirteyim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda anlatıyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda anlatıyor
Hocam bu videoda da aynı şekilde anlatılıyor. Şu an Zoom'da öyle bir seçenek yok maalesef.

Ayarlara girdiğinizde profil diye bir yer çıkıyor mu?
Yok hocam çıkmıyor. Zaten telefondaki Zoom'u bayağı bir kurcaladım bununla ilgili bir ayar yok. Zoom'un sitesine girip hesap ayarlarından arka plan seçeneğine baktım zaten aktif durumda. Benim telefonum mu desteklemiyor anlamadım ki.

Geri
Yukarı