Çözüldü Zoom yanıt vermiyor hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EmreTarhan

Picopat
Yer
Ankara Yenimahalle
Canlı dersteyken resimdeki gibi Zoom dondu ve hiçbir şey yapamadım. Ama öğretmenin ve öğrencilerin sesleri geliyordu. Çözümü bilen varsa lütfen yazabilir mi?
Birkaç kez daha oldu bu hata.

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    697,1 KB · Görüntüleme: 74

sabahaksamban

Picopat
Yer
Dust II
Mümkünse arka planda fazla program çalıştırma. Zoom meşgul ediyo zaten yeterince bilgisayarını.

KS
EmreTarhan

EmreTarhan

Picopat
Yer
Ankara Yenimahalle
Sorun hard disk kaynaklıymış, kullanım ömrü bitmiş. Sorunu yeni SSD alarak çözdüm.

Çözüm

Efe Buğra

Yoctopat
Canlı dersteyken resimdeki gibi Zoom dondu ve hiçbir şey yapamadım. Ama öğretmenin ve öğrencilerin sesleri geliyordu. Çözümü bilen varsa lütfen yazabilir mi?
Birkaç kez daha oldu bu hata.

İlk olarak boş masraf yapmayınız uygulamayı silip yükleyiniz ve bilgisayar açıldıgında masaüstündeyken Discord vs. hemen saldırmayın 30 sn bekleyin açılsın hepsi ondan sonra girin.

KS
EmreTarhan

EmreTarhan

Picopat
Yer
Ankara Yenimahalle
Zaten ben öyle saldıranlardan değilim PC açılınca zaten beklerim. Ek olarak Zoom'daki ders açılınca değil dersin ortasındayken oluyordu. Nedenini o yüzden anlamıyordum ben.
İlk olarak boş masraf yapmayınız uygulamayı silip yükleyiniz ve bilgisayar açıldıgında masaüstündeyken Discord vs. hemen saldırmayın 30 sn bekleyin açılsın hepsi ondan sonra girin.

KS
EmreTarhan

EmreTarhan

Picopat
Yer
Ankara Yenimahalle
Abi ben 15 dk bekledim düzeldi kendi kendine bence boş masraf olmuş ama yine de senin kararın.

Masraf denilebilir ama zaten harddisk yavaştı SSD'ye geçmeyi düşünüyordum. Zaten neden böyle bir hata için değiştireyim ki. Yani zaten yapılacak olan bir masraftı.

Son düzenleme:
Yukarı