Çözüldü Zoom yanıt vermiyor hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EmreTarhan

Hectopat
Yer
Ankara Yenimahalle
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Canlı dersteyken resimdeki gibi Zoom dondu ve hiçbir şey yapamadım. Ama öğretmenin ve öğrencilerin sesleri geliyordu. Çözümü bilen varsa lütfen yazabilir mi?
Birkaç kez daha oldu bu hata.

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    697,1 KB · Görüntüleme: 250
Canlı dersteyken resimdeki gibi Zoom dondu ve hiçbir şey yapamadım. Ama öğretmenin ve öğrencilerin sesleri geliyordu. Çözümü bilen varsa lütfen yazabilir mi?
Birkaç kez daha oldu bu hata.

İlk olarak boş masraf yapmayınız uygulamayı silip yükleyiniz ve bilgisayar açıldıgında masaüstündeyken Discord vs. hemen saldırmayın 30 sn bekleyin açılsın hepsi ondan sonra girin.

Zaten ben öyle saldıranlardan değilim PC açılınca zaten beklerim. Ek olarak Zoom'daki ders açılınca değil dersin ortasındayken oluyordu. Nedenini o yüzden anlamıyordum ben.
İlk olarak boş masraf yapmayınız uygulamayı silip yükleyiniz ve bilgisayar açıldıgında masaüstündeyken Discord vs. hemen saldırmayın 30 sn bekleyin açılsın hepsi ondan sonra girin.

Abi ben 15 dk bekledim düzeldi kendi kendine bence boş masraf olmuş ama yine de senin kararın.

Masraf denilebilir ama zaten harddisk yavaştı SSD'ye geçmeyi düşünüyordum. Zaten neden böyle bir hata için değiştireyim ki. Yani zaten yapılacak olan bir masraftı.

Son düzenleme:
Sorun hard disk kaynaklıymış, kullanım ömrü bitmiş. Sorunu yeni SSD alarak çözdüm.
Disk ile alakası yok bende hdd vardı o zamanda bu şekilde donuyordu şimdi ssd var yine donuyor tabi hdd varken 2 kere oluyorsa şimdi 1 kere oluyor ama hala oluyor zoomu yönetici olarak aç ve zoom ve windows güncellemelerini ihmal etme kapatırken rapor oluşturma ekranı geliyor o nu kapatma micrasofta raporu göndersin.

Disk ile alakası yok bende hdd vardı o zamanda bu şekilde donuyordu şimdi ssd var yine donuyor tabi hdd varken 2 kere oluyorsa şimdi 1 kere oluyor ama hala oluyor zoomu yönetici olarak aç ve zoom ve windows güncellemelerini ihmal etme kapatırken rapor oluşturma ekranı geliyor o nu kapatma micrasofta raporu göndersin.
SSD alınca sorunu bir daha yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı