Zoom yüklemeden derslere katılmak mümkün mü?

Merhaba, derslere EBA canlı ders uygulaması ile başlamıştık, neden olduğunu anlamadığım bir şekilde burayı bıraktık. Dün eysis adlı bir platform kullandık, orayı da iptal ettiler. Şimdi Zoom ile yapacağız diyorlar. Ülkelerin yasaklamasının bir nedeni olmalı değil mi? Ben bilgisayarıma bu uygulamayı kurmak istemiyorum. Zoom uygulamasını indirmeden derslere katılmak mümkün değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merak etme Zoom senin o gizli banka hesaplarına erişmez.
Üniversitelerin hatırı sayılır kısmı kullanıyor. O kadar çok kullanılınca bir sürü açık fark edildi ve bir sürü güncelleme aldı.
Onlara erişsin, erişmesin çok da önemli değil. Asıl sorduğum şey ülkelerde yasaklama yoluna gidilirken bizim ülkemizde neden gidilmedi? Ve mümkünse tarayıcıdan katılıp, katılamayacığımı sormuştum. :)
Tarayıcıdan katılabilirsin.
Teşekkür ederim.

Zoom'a iki türlü girebilirsiniz. İD ve şifreyi elle yazarak girebilirsiniz ancak kayıt olmanız gerekir. İkinci yöntemde hocanız link atıyorsa WhatsApp Web üzerinden linke tıklayarak giriş yapabilirsiniz. O zaman sadece derse girerken hangi isimle katılmak istediğinizi soruyor.

ID ve şifreyi elle yazarak girebilirsiniz ancak kayıt olmanız gerekir.
Kullanıcı adını her seferinde elle girmek zorunda kalınmaması için kayıt olmak daha iyi fakat şart değil.

Üstteki seçenekleri iki kere reddetmeniz durumunda aşağıdaki bağlantı ortaya çıkıyor.

Screenshot_9.png

Yeni konular

Geri
Yukarı