Zoom'da Görüntü Birbirine Giriyor ve Bozuluyor

BLGLDM

Femtopat
Daha fazla  
Technopat forum herkese merhaba, Zoom uygulaması hakkında yaşadığım sıkıntıyı anlatacağım. Aynı sorunu yaşamış olanlar veya konuda bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.

Bir süredir online dersleri dinlemek için kullandığım Zoom uygulamasında sıkıntı yaşamaktayım. Birazdan bahsedeceğim sıkıntı haftada 1-2 kez başıma geliyor ve ben bilgisayarı yeniden başlatmadan tamamen durmuyor.
Yaşadığım sıkıntı: Görüntünün iç içe geçmesi (resim 1). Ve sadece Zoom uygulamasında değil tüm, Windows'da böyle oluyor. Ama örneğin başlata tıklayınca düzeliyor. Başlatı kapatınca yeniden bozuluyor.
İki hafta önce Intel'in görüntü programının başlangıçta devre dışı olduğunu görmüştüm, bunun üzerine etkinleştirdim. Sorunu çözdüğümü sanmıştım ama sıkıntı devam ediyor yine haftada bir.
Windows 10 sürüm 1909 kullanıyorum. Yazılımım orijinal. Bu sıkıntıyı sadece Zoom kullanırken yaşamaktayım.
Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ediyorum.

WhatsApp Image 2020-11-07 at 12.39.47.jpeg

WhatsApp Image 2020-12-12 at 01.03.56.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun grafik kartından olabilir veya virüs kaynaklı olabilir.
Windows'u en son sürümüne güncelle, antivirüs programı(Önerim: ESET) kullan.
Grafik kartının sürücüsünü güncelle.
Umarım sorunun çözülür.

Merhaba aynı sorun bende de var. Yeni bilgisayar aldım aynı sorun oldu. garantiye yolladım değişim verdiler başka bir bilgisayar aldım yine aynı sorunu yaşıyorum. Zoom kullandığımda ekran kararıyor, yanıp sönüyor ve bu şekilde görüntüde ve yazılarda kayma oluyor. Ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz ?

Merhaba aynı sorun bende de var. Yeni bilgisayar aldım aynı sorun oldu. garantiye yolladım değişim verdiler başka bir bilgisayar aldım yine aynı sorunu yaşıyorum. Zoom kullandığımda ekran kararıyor, yanıp sönüyor ve bu şekilde görüntüde ve yazılarda kayma oluyor. Ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz ?
Ben format attiktan sonra hic olmadi. Ancak hicbir sekilde korsan yazilim yuklemedim. Sorunu ona bagladim. Yani virus girmesine.

Sizde sebep olacak birsey yuklu mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı