Zoom'da öğretmenin sesi gelmiyor

Başta benim sesim gitmiyordu (kulaklık kullanıyorum.). Gittim kulaklık çoklayıcı aldım. Şimdi benim sesim gidiyor hocanınki gelmiyor. Kulaklığı hem mikrofon hem de ses almak için nasıl kullanabilirim (aynı anda)? Masaüstü PC kullanıyorum. Çözümü bilen ya da kendi PC'sinde kulaklığı istediğim şekilde kullanabilen varsa bir ayarları atabilir mi?

Başta benim sesim gitmiyordu (kulaklık kullanıyorum.). Gittim kulaklık çoklayıcı aldım. Şimdi benim sesim gidiyor hocanınki gelmiyor. Kulaklığı hem mikrofon hem de ses almak için nasıl kullanabilirim (aynı anda)? Masaüstü PC kullanıyorum. Çözümü bilen ya da kendi PC'sinde kulaklığı istediğim şekilde kullanabilen varsa bir ayarları atabilir mi?

Gereksiz uğraşmışsın al 30-40 TL bir kulaklık. Çoklayıcılar bozuk olabiliyor.

Çoklayıcı almak çok mantıksız bir hareket olmuş. Gidip masaüstü için bir kulaklık almanı tavsiye ederim. Ama almayacak isen arkadaşın dediği gibi zoom ayarlarına göz atman gerekebilir.

Ya çift uçlu kulaklık lazım, ya da yaka mikrofonu alın. Kulaklık + yaka mikrofonu takın.

Çoklayıcılar bozuk olabiliyor veya çoklayıcı ile çalışmayabiliyor kulaklık bazen.

Telefonu mikrofon olarak da bağlayabiliyorsunuz Zoom'a. O da yapılabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı