Çözüldü Zoom'da yönetici katılmıcıların özel konuşmalarını görebilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CinarYilmaz

Hectopat
Yer
Istanbul
Zoom'da arkadaşımla hack hakkında konuşuyorduk. Chatte "private" mesaj atıyorduk. Sonra öğretmen önce bana sonra o arkadaşıma internette yapmamamız gereken şeyleri söylememizi istedi ve biz de zaten hepsi ekranda yazıyor aklımıza başka bir şey gelmiyor dedik. Sonra özelden arkadaşıma belki öğretmen görüyordur diye bildiğim bütün programlama dillerini ve amacımı yazdım ve hocam gördüyseniz 2 kez öksürün yazdım. Öksürmedi ama ben şüphelendim. Zoom'da yönetici katılımcıların özel mesajlarını görebiliyor mu? Biyografi yazdım bildiğiniz korkudan.

Çözüm
Evet ders konumuz onla alakalıydı hatta siber suçla ilgili bir hikaye bile vardı ama biz mesaj attıktan 2-3 saniye sonra o konudan bahsetmesi şüphelendirdi.

Herkese atsaydım hoca direkt "çınar ne yazıyorsun sen disipline mi vereyim seni?" Derdi. Ve hoca görmese bile diğerleri ispiyon çekerlerdi hemen. Mikrofonum açık olsa da bir şey olmaz sesli konuşmuyorum.

Biraz(!)

O zaman tesadüf'dür çünkü zaten konunuzmuş.
Göremez

Denk geldi sanırsam, ders konunuz bununla alakalı bir şeydir belki.
Evet ders konumuz onla alakalıydı hatta siber suçla ilgili bir hikaye bile vardı ama biz mesaj attıktan 2-3 saniye sonra o konudan bahsetmesi şüphelendirdi.
Belki mikrofonunuz açık kalmıştır?
Veya Chat'den yanlışlıkla herkese attınız?
Herkese atsaydım hoca direkt "Çınar ne yazıyorsun sen disipline mi vereyim seni?" derdi. Ve hoca görmese bile diğerleri ispiyon çekerlerdi hemen. Mikrofonum açık olsa da birşey olmaz sesli konuşmuyorum.
Biraz tesadüf olmuş sanırım.
Biraz(!)

Herkese atsaydım hoca direkt "çınar ne yazıyorsun sen disipline mi vereyim seni?" Derdi. Ve hoca görmese bile diğerleri ispiyon çekerlerdi hemen. Mikrofonum açık olsa da bir şey olmaz sesli konuşmuyorum.

Biraz(!)

O zaman tesadüf'dür çünkü zaten konunuzmuş.

Çözüm

Geri
Yukarı