Zoom'un sesi Discord'a gidiyor

wickity

Decapat
Arkaplanda Zoom Meeting'de birileri konuştuğu zaman onun sesi Discord'da konuştuğum kişiye gidiyor.
Sesi köklemezsem video, müzik, oyun vs sesleri Discord'da konuştuğum kişiye gitmiyor fakat ses çok açık olmamasına rağmen Zoom'un sesi gidiyor.
Bir çözüm yolu var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkaplanda Zoom Meeting'de birileri konuştuğu zaman onun sesi Discord'da konuştuğum kişiye gidiyor.
Sesi köklemezsem video, müzik, oyun vs sesleri Discord'da konuştuğum kişiye gitmiyor fakat ses çok açık olmamasına rağmen Zoom'un sesi gidiyor.
Bir çözüm yolu var mıdır?

Ayarlardan ses ve görüntü kısmına gelin. Ses duyarlılığı tiki kapalı ve tik sola doğru çekikse sağa çekin ses duyarlığı yüksek olduğu için sesiniz gidiyor olabilir.

Onu açınca da işe yaramıyor diye biliyorum. He bir de özelliğin ismi krisp :D.

1610616981922.png

Aklıma direkt bu geldi. Krisp dış sesleri engeller diye biliyorum konuşma sesin gelir arkaplanda ki sesler iğrenç bir şekilde bulanıklaşır.

Ayarlardan ses ve görüntü kısmına gelin. Ses duyarlılığı tiki kapalı ve tik sola doğru çekikse sağa çekin ses duyarlığı yüksek olduğu için sesiniz gidiyor olabilir.
Dostum ses duyarlılığı otomatikte.
Zaten youtube dan video felan izlerken ses discorda sekmiyor sadece zoom kullanırken yaşıyorum bu sorunu.
Şu an zoom'un sesini biraz kıstım daha iyi oldu.

Geri
Yukarı