Zorbalığa uğruyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
yaşı nispeten küçük olan lise çağındaki bireylerin kanı kaynar ya o yüzden fevri ani bir karar vermemeye dikkat etmesi nasihatını verdim.
Cok dogru. Ama tepkisiz kalinmamali. Size cevaben yazmamistim aslinda. Ama sanki size cevap vermis gibi olmus. Yanlis anlamayin.

Haklısın, zaten bir daha kimseye birini araması için vs telefonumu vermiyorum.

Evet geceleri uykumu kaçırıyor ve çok etkiliyor. Arkadaşımın babası polis ona söyledik, yarın enseleyeceğiz umarım.

Sonuç var mı? İş bittimi.

Nasıl zayıf olabiliyon pilav bulgurguru ekmegin arasına koy üzerini magraginle yağla tost makinesinde bas 2 haftaya bidon gibi olursun.
Kilo almak benim için o kadar kolay değil, kalori hesabı vs yapiyorum ve hala kilo alamadım.
Gainer Kullanacağım ve öyle kilo alacağım.
Sonuç var mı? İş bittimi.
Bugün karşılaşmadım, karşılaştığım zaman yazacağım.
hocam konuyu bugün gördüm ve yazılan bütün mesajları okudum işin en mantıklı çözümüne başvurmuşsunuz sizi tebrik ederim. anladığım kadarıyla bu olaya dahil olan herkes 18 yaşın altında bu yüzden karar verme kısmında anlık fevri kararlar verilebilir 1 hareketiniz için 10 kere düşünün çünkü öbür türlü bu işten zararlı çıkan siz olabilirsiniz. ani karar vermeyin, kimseye ilk vuran olmayın sadece kendinizi savunun. arkadaşınız polis babası ile konuşmanız en mantıklı hareket ve buna başvurduğunuz için sizi tebrik ediyorum. gelişmeleri beklemekteyim. bu konuda yaşadığınız yerde birisininin çıkmamasına hem şaşırdım hem de üzüldüm. iyi haberler beklemekteyim.
Yorumun için teşekkürler, evet herkes 18 yaş altı sanırım. Verdiğiniz bilgiler için de teşekkürler.
Umarım bir an önce çocukları bulurum ve iş güzel bir sonuca varır.

@t2005cpkn İnsanların insan görünümünde olduğuna bakmayın, çoğu insan kendilerini diğer canlılardan ayıran yetiyi kullanmaya muktedir değiller. Siz kavgayı başlatmayın, bu kadar zekadan mahrum ve gördüğüyle duyduğunu birleştiremeyen birinden pek tekin bir iş gelmez. Siz kavga edeyim dersiniz, onlar yanında kesici delici alet taşıyor olabilir. Unutmayın, birinden yumruk dayak yemek veya her neyse; bunlar sizin değil karşı tarafın küçüklüğünü gösterir. Siz yetkililere ve ailenize acilen başvurun, böyle insanlara karşı önlem almak lazım.

@t2005cpkn İnsanların insan görünümünde olduğuna bakmayın, çoğu insan kendilerini diğer canlılardan ayıran yetiyi kullanmaya muktedir değiller. Siz kavgayı başlatmayın, bu kadar zekadan mahrum ve gördüğüyle duyduğunu birleştiremeyen birinden pek tekin bir iş gelmez. Siz kavga edeyim dersiniz, onlar yanında kesici delici alet taşıyor olabilir. Unutmayın, birinden yumruk dayak yemek veya her neyse; bunlar sizin değil karşı tarafın küçüklüğünü gösterir. Siz yetkililere ve ailenize acilen başvurun, böyle insanlara karşı önlem almak lazım.
Çok haklısın, aileme ve arkadaşımın babası polis ona başvurdum. En kısa zamanda çözülecek inşallah.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı