Zorbalıktan nasıl kurtulabilirim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İyi sosyaller. Ben 10.5 yaşındayım. Benim X adında arkadaşım var ve 4 yıldır zorbalığına uğruyorum. Bundan nasıl kurtulabilirim? İlk "noob, ezik, aptal, mal" ile başladı, sonra küfürlere kadar gitti.

Şöyle başlayayım; 3. sınıfta kendi dibime geldi ve dedi "şifre ne." tüm gün peşimde dolandı şifre ne diye, ondan sonra bizim bir iş yerimiz vardı, benim PC de iş yerindeydi. Evde olmadığı için fakir diyordu. Ondan sonra CS 1.6 oynuyorum, onun evindeyim. Botu vuramadım diye "noob bot dedi.

Özellikle 3-4 gün önce olan şeye sinirim bozuldu. Evine gittim. Film açtı, izliyoruz. Ondan sonra cips vardı. Açayım dedim. Tam açarken gördü, onun yerine başka bir şey al dedi. Ağzımı açmadan haram zıkkım olsun, boğazında kalsın inşallah dedi.

Ondan sonra onun özel kitabı var. Şifresi falan var. Ben de kitabı açmadan elimde tutuyorum, şaka yapıyorum. Yatağa attı, üstüme bindi ayağımı, cimcirdi. Ayağa kalktım, tekme attı. Ayağımı burktum. Artık kurtulmak istiyorum. Hadi DC'den engel atsam hem SS'im hem de IP'im var. Ortada kaldım. Ne yapacağım?

İki seçeneğiniz var ya kafaya takmayıp arkadaşlık kurmamalısınız. Ya da her davranışını şikayet edip onun yaptıklarını siz de ona yapmalısınız.

İki seçeneğiniz var ya kafaya takmayıp arkadaşlık kurmamalısınız. Ya da her davranışını şikayet edip onun yaptıklarını siz de ona yapmalısınız.
her şekilde tehtid ediyor ya ssimi yayıcak yada ipmi
Kimse seni o kişi ile buluşmak için zorlayamaz. Eğer seni rahatsız ediyor ise onunla görüşmeyi kesebilirsin.
ondan sonra diyicek ki "ssinimi yayıyım ipmi?"

İlkokulda bana da yapıyordu ortaokula kadar devam etti en son DC'den **argo** dedim engel attım sen kime küfür ediyorsun **argo** falan yazmış bırak o kendi kendini yesin seninle uğraşamayınca sinirden kendini yer o sonra sana arkadaş gibi davranmaya çalışır sakın ha yaklaşma.

Vurun kendinizi küçük düşürmeyin "yeter ulan!" gibi ifadeler kur. O senden korkacaktır git üstüne üstüne git.
annesine söylicek oda anneme aneside öğretmene ben biterim
Siz de onun fotoğrafıyla onu tehdit edin o zaman başka seçenek yok.
hem ssi hemde ipsi var ama onun çevresi var benim yok
10 Yaşındasın sen ne ifşan olacak?
velet mal dicekler
velet mal dicekler
tip desen yok ahırdan at çıkar benden daha yakışıklı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı