Zorlayıcı Paragraf Kitabı Önerisi

Blacksidemre

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Merhaba Sosyal. Paragraf adına zorlayıcı soru bankası önerisi isteyecektim sizlerden. Şu ana kadar Karekök, Sınav, Paragrafik ve Avantaj Türkçe fasikülündeki paragraf sorularını çözdüm.

Paragraf için daha zorlayıcı kaynak arayışı içindeyim. Apotemi ve Tonguç yeni kitaplar çıkardı Paragraf üzerine. Paradoks Paragrafı almayı düşünüyorum. Ama Apotemi ile gidip geliyorum. Ek olarak Limit paragrafını da alasım var. Sizce hangi kaynağı almam daha iyi olur? Türkçe netlerim 25 altına inmiyor. 34 en yüksek yaptığım değer. Önerilerinizi bekliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Limit paragraf zorlayıcıdır bayağı. Yine de artık sadece paragraf kitabı çözmek yerine branş denemesi çözebilirsiniz. Limit'in 20'li kronometre denemesi paragraf kitabı kadar zorlayıcı olmasa da güzeldi mesela.

Bilgi Sarmal'ın PES (Pratik Eğitim Seti) paragraf Soru Bankası'nı çözebilirsin tadı hala damağımda :) Ayrıca Kafa Dengi, Tonguç ve Limit yayınlarının paragraf denemelerine göz atabilirsin.

Geri
Yukarı