Zorlu GSM güvenilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
e-Devlet üzerinde tüketici mahkemesine başvurabilirsiniz.

Bu firma son 10 gün içerisinde yaklaşık 200 bin TL milleti dolandırmış ama nasıl oluyorda hala internet sitesi açık onu da anlamak güç.

Kaynak verir misin cok ciddi bir sayı?

Kesinlikle güvenilir değil 3 gün önce telefon sipariş ettim, ulaşılmıyor adres sahte, isim sahte, gerçekten alışveriş sitesi gibi ayarlamışlar hala siteden alışveriş yapan insanlar var, kesinlikle yapmayın. Adres değiştirdiler şu an Antalya idi şimdi İstanbul olmuş 7.000 TL gitti gerekli yerlere şikayet etim Allah tez zamanda yakalanmalarını nasip etsin. İnsanların alın terlerini çalıp çırpıyorlar Zorlu GSM resmî satış sitesi yazıyor asla aldanmayın sahtekar ve dolandırıcıdır.

Adamlar siteye TÜM KREDİ KARTLARINA PEŞİN FİYATINA 6 TAKSİT İMKANI yazmışlar. Yasalar gereği 3.500₺ üzerine maksimum 3 taksit oluyor zaten, nasıl inanıyorsunuz böyle sitelere hocam? Kredi kartı ile alışveriş yaptıysanız bankanız ile iletişime geçin.

Arkadaşlar herkese merhaba malum dolar kuru artmasından dolayı fiyatlar uçtu bende iPhone 11 almak istiyordum fakat ben almak istediğimde 64 GB modelini 7000 TL civarlarına buluyorken şu anda bu fiyat en aşağı 7800 TL. Ben de biraz araştırdım ve karşıma zorlu GSM adlı bir site çıktı,iPhone 11 64 GB Siyah (Apple Türkiye Garantili) - Zorlu GSM Apple Türkiye garantili olduğunu söylüyorlar ve sepette indirim ile 6649 TL'ye düşüyor. Kaçırılmaması gereken bir fırsat odluğunu düşünüyorum acaba bu mağazadan daha önce alışveriş yapan arkadaşlar veya mağazayı bilen, tanıdığı alışveriş yapmış olup beni bilgilendirece kişiler varsa yardımcı olmalarını istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
Merhaba Kardeşim sen dolandırılmayı hak etmişsin iyi günler dilerim.
Adamlar siteye TÜM KREDİ KARTLARINA PEŞİN FİYATINA 6 TAKSİT İMKANI yazmışlar. Yasalar gereği 3.500₺ üzerine maksimum 3 taksit oluyor zaten, nasıl inanıyorsunuz böyle sitelere hocam? Kredi kartı ile alışveriş yaptıysanız bankanız ile iletişime geçin.
hocam sen de yanlış biliyorsun 3500 tl üzeri 3 taksit 3500 tl alt 12 ay taksit kredi kartı değil BANKA KREDİSİYLE verilir.

2009'dan beri hizmet verdiklerinden bahsetmişler. Bence bu zamana kadar birileri fark ederdi. Personelleri çok saygısızmış sikayetvar.com'da çoğu kişi bunu söylemiş. Ve sitede yazım hataları var. Bana güvenilir gelmedi açıkçası.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı