Zorlu GSM güvenilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kertenkele Erol

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba malum dolar kuru artmasından dolayı fiyatlar uçtu bende iPhone 11 almak istiyordum fakat ben almak istediğimde 64 GB modelini 7000 TL civarlarına buluyorken şu anda bu fiyat en aşağı 7800 TL. Ben de biraz araştırdım ve karşıma zorlu GSM adlı bir site çıktı,iPhone 11 64 GB Siyah (Apple Türkiye Garantili) - Zorlu GSM Apple Türkiye garantili olduğunu söylüyorlar ve sepette indirim ile 6649 TL'ye düşüyor. Kaçırılmaması gereken bir fırsat odluğunu düşünüyorum acaba bu mağazadan daha önce alışveriş yapan arkadaşlar veya mağazayı bilen, tanıdığı alışveriş yapmış olup beni bilgilendirece kişiler varsa yardımcı olmalarını istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Sadece Iphone satılıyor. Bana pek güvenli gelmedi açıkçası.

Zorlu Center - Apple Store - Apple sanırım Apple yetkili servisi bu firimayı Apple arayarak en detaylı bilgiyi alabilirsiniz ürün yenilenmiş veya tamir edilmiş olabilir bunu da satan firimaya sorunuz ben şahsen bu siteden almazdım.
2bin TL için filen bu tarz sitelerden ürün almayın kendilerine ait bir bilgi yok şikayet var da yoklar araştırıyorum firima hakkında pek bilgi yok ve 256bit sertifika var bu teknolojide cok düşük.

Arkadaşlar herkese merhaba malum dolar kuru artmasından dolayı fiyatlar uçtu bende iPhone 11 almak istiyordum fakat ben almak istediğimde 64 GB modelini 7000 TL civarlarına buluyorken şu anda bu fiyat en aşağı 7800 TL. Ben de biraz araştırdım ve karşıma zorlu GSM adlı bir site çıktı,iPhone 11 64 GB Siyah (Apple Türkiye Garantili) - Zorlu GSM Apple Türkiye garantili olduğunu söylüyorlar ve sepette indirim ile 6649 TL'ye düşüyor. Kaçırılmaması gereken bir fırsat odluğunu düşünüyorum acaba bu mağazadan daha önce alışveriş yapan arkadaşlar veya mağazayı bilen, tanıdığı alışveriş yapmış olup beni bilgilendirece kişiler varsa yardımcı olmalarını istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Site baştan salma yapılmış gibi. Güvenilir olsaydı Hepsiburada gibi yerlerde koyup piyasayı kızıştırabilirdi. Tabii onların işine gelirdi.

Hocam bu site çok taklide benziyor.

Aynen oyle benzettilmiiş alan adı filen %100 dolandırıcı zorlu Center / zorlu GSM yani zorlu Center Apple yetkili servis fakat zorlu GSM ise zorlu Center'a özenmiş yeni dolandırıclık tekniği sanırım :D

Site baştan salma yapılmış gibi. Güvenilir olsaydı Hepsiburada gibi yerlerde koyup piyasayı kızıştırabilirdi. Tabii onların işine gelirdi.

1- şikayet var da yoklar
2- e ticaret platfromlarında yoklar.
3-Google haritada cıkmıyor.
4-sosyel medya hesaplarını dahi bulamadım.
Uzak durun 0 bilgi site zaten salamasyon yapılmış boyle pazarlama sitesi olamaz yani.
Etbis'e kayıtlı değil, kısacası güvenli değil hocam.

Aynen hocam ona da baktım bir şey bulamadım.
En kolay Apple arayınız bu siteyi bu firimayı sorun işte o zaman en doğru kararı vermiş olursunuz.
Kayıtlı Site Sorgulama maalesef boyle bir site bulunmuyor kurumsal bir firima değiler olsalar etbise kayıt zorunlu.
Ekran Alıntısı.PNG111.PNG

Sadece site üzeremi sertifika ile güvenlik sağlanıyor zaten bu teknolojide bu sertifika cok az 2048 bit 4096 bit ortalama olması lazımdır.

Son düzenleme:
Evet ben de gördüm, dün iPhone 12 alacaktım en ucuz nerede diye ararken zorlu gsm çıktı karşıma normal piyasadan nerdeyse 800-1000 TL ucuza satıyorlar, çok düşündüm fakat internet üzerinde hiçbir bilgi bulamadığım için vazgeçtim az para değil çünkü öğrenciyiz bide :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı