Zorlu GSM güvenilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Site baştan salma yapılmış gibi. Güvenilir olsaydı Hepsiburada gibi yerlerde koyup piyasayı kızıştırabilirdi. Tabii onların işine gelirdi.
HB gibi yerlerin komisyon aldığını bilmeyenlerin eşgal:

Zorlu GSM güvenilir bir site değil, sakın alışveriş yapmayın, bilginize.
zorlu gsm güvenilir bir site değil dolandırıcı bir site sakın alışveriş yapmayın bilginize.

Adresleri Antalya'da orda tanıdığı olan varsa sordura bilir.

Hatalı bir şey olsa ceza yerdim. Gereksiz yorum yapıp zeka saçmayalım lütfen, teşekkür ederim.

Arkadaşlar herkese merhaba malum dolar kuru artmasından dolayı fiyatlar uçtu bende iPhone 11 almak istiyordum fakat ben almak istediğimde 64 GB modelini 7000 TL civarlarına buluyorken şu anda bu fiyat en aşağı 7800 TL. Ben de biraz araştırdım ve karşıma zorlu GSM adlı bir site çıktı,iPhone 11 64 GB Siyah (Apple Türkiye Garantili) - Zorlu GSM Apple Türkiye garantili olduğunu söylüyorlar ve sepette indirim ile 6649 TL'ye düşüyor. Kaçırılmaması gereken bir fırsat odluğunu düşünüyorum acaba bu mağazadan daha önce alışveriş yapan arkadaşlar veya mağazayı bilen, tanıdığı alışveriş yapmış olup beni bilgilendirece kişiler varsa yardımcı olmalarını istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
kesinlikle dolandırıcı telefon cevap vermez dükkan diye bir şey zaten ortada yok.Antalyada araştırdım

Arkadaşlar Apple'in 3 tane orijinal dağıtım yapan ya da satışı yapan yer var 3 tanesi de İstanbul'da bunu zorlu AVM Apple Center olarak doğruladılar ve bilgileri yokmuş bilginiz olsun. 1-2 bin TL ucuza alırken 5-6 binden olmak mantıklı değil.

Vallahi arkadaşlar ben dolandırıldım ne yapmak lazım kime şikayet etmek lazım bilen var mı?

Vallahi arkadaşlar ben dolandırıldım ne yapmak lazım kime şikayet etmek lazım bilen var mı?
edevlet üzerinde tüketici mahkemesine başvurabilirsiniz.
bu firma son 10 gün içerisinde yaklaşık 200 bin tl milleti dolandırmış ama nasıl oluyorda hala internet sitesi açık onu da anlamak güç.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı