Zotac 1050 Ti kart görüntü vermiyor

badhande

Centipat
Yer
Samsun
Daha fazla  
GTX 1050 Ti ekran kartı kullanıyordum, sıkıntısı çıktığı için garantiye gönderdim ben de arkadaşımın kullanmadığı kartı geçici olarak kasama takacağım ancak görüntü vermiyor. Arkadaşım görüntü alabiliyor 2. fotoğrafta bir giriş var gördüğünüz gibi oraya bir şey takmam mı gerekiyor acaba?

1.jpg

2.jpg

3.jpg

GTX 1050 Ti ekran kartı kullanıyordum, sıkıntısı çıktığı için garantiye gönderdim ben de arkadaşımın kullanmadığı kartı geçici olarak kasama takacağım ancak görüntü vermiyor. Arkadaşım görüntü alabiliyor 2. fotoğrafta bir giriş var gördüğünüz gibi oraya bir şey takmam mı gerekiyor acaba?

Eki Görüntüle 876582

Eki Görüntüle 876583

Eki Görüntüle 876584
Eh be kardeşim.Güç girişi o psunun bağlantısını yap tekrar dene

Eki Görüntüle 876582

Eki Görüntüle 876583

Eki Görüntüle 876584
Oraya PCIe güç girişlerini bağlaman gerek. Yoksa açılmaz.

Nasıl yapabilirim ya internete ne yazsam görsel ve ya video çıkar?
1050TI'da 12 pin güç girişi ilk defa görüyorum. Yapacağınız şey çok basit. PSU'nuzdan çıkan 8 pin kablo olacak. Bu kablonun 6+2 şeklinde ayırılabilmesi gerek. Aynı kablodan bir tane daha bulup iki kabloyu da tırnakları üst tarafa bakacak şekilde ekran kartına takın.

1050 Ti'da 12 pin güç girişi ilk defa görüyorum. Yapacağınız şey çok basit. PSU'nuzdan çıkan 8 pin kablo olacak. Bu kablonun 6+2 şeklinde ayırılabilmesi gerek. Aynı kablodan bir tane daha bulup iki kabloyu da tırnakları üst tarafa bakacak şekilde ekran kartına takın.

Vallahi bende görünce şaşırdım bende GTX 1650 Super var 6 tane güç girişine sahip.

1050TI'da 12 pin güç girişi ilk defa görüyorum. Yapacağınız şey çok basit. PSU'nuzdan çıkan 8 pin kablo olacak. Bu kablonun 6+2 şeklinde ayırılabilmesi gerek. Aynı kablodan bir tane daha bulup iki kabloyu da tırnakları üst tarafa bakacak şekilde ekran kartına takın.
Moderatör sanırım başlığı düzenlemiş Zotac 550ti şuan denediğim kart, ben gtx 1050 ti kullanıyordum onu servise gönderip bunu takmaya çalıştığımı belirttim. Bu arada öneriniz için teşekkürler Psu'mdan çıkan kablolardan kartın çıkışlarına uyan kablo yok hepsine baktım.

Moderatör sanırım başlığı düzenlemiş Zotac 550ti şuan denediğim kart, ben gtx 1050 ti kullanıyordum onu servise gönderip bunu takmaya çalıştığımı belirttim. Bu arada öneriniz için teşekkürler Psu'mdan çıkan kablolardan kartın çıkışlarına uyan kablo yok hepsine baktım.
Düz 6 pin kablosu varsa da olur. PSU'nun kablolarının fotoğrafını atarsanız daha iyi yardımcı olabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı