Zotac 970 Extreme sıcaklık değerleri normal mi?

Bati.

Kilopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
Web Programcısı.
İkinci el alacağım sizce ısı ve Memory hız vs normal mi?

Dosya Ekleri

• 2cfadeee-c77c-48da-8d58-d22eb8d3c9a9.jpg
    2cfadeee-c77c-48da-8d58-d22eb8d3c9a9.jpg
    95 KB · Görüntüleme: 44
Termal macun değişme zamanı gelmiş veya fan devri düşük, biraz yüksek çünkü sıcaklık.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
FurMark videosunu YouTube yükledim sizce macun sorunu çözer mi?

FurMark videosunu YouTube yükledim sizce macun sorunu çözer mi?
Ben geçen sene GTX 980 aldım, aynı şekilde sıcaklığı 81 derece oluyordu ve hız düşürüyordu 81 derece olduğu için. Macun yeniledim falan demişti adam ama kalitesiz bir şey sürdüğü belliydi yani. Aldıktan sonra kendim yeniledim güzelce, 73 dereceye düştü Furmark'ta sıcaklığı. O kartta da bence düzgünce macun yenilense 70 civarına düşer sıcaklık diye düşünüyorum.

Ben geçen sene GTX 980 aldım, aynı şekilde sıcaklığı 81 derece oluyordu ve hız düşürüyordu 81 derece olduğu için. Macun yeniledim falan demişti adam ama kalitesiz bir şey sürdüğü belliydi yani. Aldıktan sonra kendim yeniledim güzelce, 73 dereceye düştü FurMark'ta sıcaklığı. O kartta da bence düzgünce macun yenilense 70 civarına düşer sıcaklık diye düşünüyorum.

Teşekkürler aynı şekilde alacağım kişi aldığı arkadaşının değiştirttiğini söyledi 1 sene geçmiş üzerinden alacağım ve macunu değiştireceğim hayırlıs ile teşekkürler tekrardan.

Geri
Yukarı