Zotac AMP holo RTX 3090 106 mh veriyor

aprusier

Hectopat
Hive OS kullanıyorum. Ekran kartım Zotac AMP holo. Ne kadar overclock ayarı varsa denedim ama olmadı. Bu kartın 125 mh alması gerekmiyor muydu?

Dosya Ekleri

• 124124124124124124.PNG
    124124124124124124.PNG
    10,8 KB · Görüntüleme: 148
Son düzenleyen: Moderatör:
Hayir düzeltemedim.

Denedim ancak yine bir performans düşüşü söz konusu. Stok ayarlar ile en iyi performans olan 106.3 MH/s yi alıyorum.
Kart thermal throttle a giriyor olabilir. Memory junction temp lerde durum nedir kac c derece ? 110 veya ustuyse karti daha efektif sogutmaniz lazim

Kart thermal throttle a giriyor olabilir. Memory junction temp lerde durum nedir kac c derece ? 110 veya ustuyse karti daha efektif sogutmaniz lazim
HiveOS kullandığımdan dolayı VRAM sıcaklığını göremiyorum sadece Core sıcaklığını gösteriyor şuan için gerekirse windows kurup bakmam gerekebilir.

HiveOS kullandığımdan dolayı VRAM sıcaklığını göremiyorum sadece Core sıcaklığını gösteriyor şuan için gerekirse windows kurup bakmam gerekebilir.
Ben de Zotac aldım, sabah taktığımda 120 mh alıyordum sonra başka değerleri önerdiler onu deneyince 90lara düştü eski haline alınca da düzelmedi, 96da şu an. Siz ne yaptınız?

Hive OS kullandığımdan dolayı VRAM sıcaklığını göremiyorum sadece Core sıcaklığını gösteriyor şu an için gerekirse Windows kurup bakmam gerekebilir.

Windows kurmana gerek yok T-Rex Miner kullan NVIDIA daha stabil ayrıca VRAM gösteriyor.
Ayrıca buradaki IP tıkla k adı user şifre 1 miner yazıp takip edebilirsin LAN'dan.
Bu arada netten 2-3 tane Zotac AMP holo izledim 95'i geçen görmedim sen iyi almışsın o 125 alan Zotac trinity RTX 3090 holo değil.

Dosya Ekleri

• adsa.JPG
    adsa.JPG
    9,4 KB · Görüntüleme: 82
  • asdasdasd.JPG
    asdasdasd.JPG
    16,8 KB · Görüntüleme: 78
Son düzenleme:

Geri
Yukarı