Zotac Ekran Kartı Fan Ayarı Nasıl Yapılıyor?

WOODCUTTER

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Graphic Designer
Arkadaşlar selam, yeni Zotac RTX2060 model kartı aldım. Fakat kartın fanını kontrol edemiyorum. Ledi de var diye biliyorum oda yanmıyor. Son sürücü ve Firestorm uygulaması yüklü. Uygulamadan fan ayarını değiştiriyorum fakat etki etmiyor. Daha önce hiç bu markanın ürününü kullanmamıştım. Spectra kısmı da tıklanmıyor ve uygulama sürekli hata verip kapanıyor anlamadım ben bu işten bir şey.

Birde msı afterburner ile dener misiniz?
Afterburner üzerindeki fan kontrol kısmı devre dışı. Gpu Tweak 2 ile denedim onda da fan %40'ın altına ayarlanmıyor, ayarlasan da değişmiyor. Nerede bozuk ekran kartı var gelir beni bulur 1 senedir nedir çektiğim.
Bu konu hakkında herhangi bir bilgiye sahip olan yok mu? Forumda Zotac çok iyi markadır bilmem nedir diye atıp tutan insanların hiç mi tecrübesi yok? Neye göre konuşuyorsunuz?
Afterburner üzerindeki fan kontrol kısmı devre dışı. Gpu Tweak 2 ile denedim onda da fan %40'ın altına ayarlanmıyor, ayarlasan da değişmiyor. Nerede bozuk ekran kartı var gelir beni bulur 1 senedir nedir çektiğim.
Bu konu hakkında herhangi bir bilgiye sahip olan yok mu? Forumda Zotac çok iyi markadır bilmem nedir diye atıp tutan insanların hiç mi tecrübesi yok? Neye göre konuşuyorsunuz?
Sonuç ; ekran kartı bozuk. Endeks Bilişim'in sorunu kabul etmesini ümid edip bekliyorum inşallah THH ile uğraştırmaz da beklediğim süreyi önceki THH süreci ile 12 aya çıkarmaz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı