Zotac GTX 1660S alınır mı?

rorlalcest

Hectopat
Bir dönem, yani bayağı eskiydi bu, teknik servisleri bayağı kötüydü. Şu an sitesinden ürün kaydı yaparsan garantiyi beş yıla çıkarabiliyorsun. Ses sorunu veya ısınma sorunu hiç yaşamadım ben. Bence gönül rahatlığı ile alabilirsin. Ama unutma elektronik işi şanstır. Sana arızalısı gelir, onu bilemem:)

Kusura bakmayın konuyu hortlatıyorum :D şu model alınır mı? Zotac GTX 1660 Super GDDR6 6GB 192Bit Nvidia GeForce DX12 Ekran Kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınabilir fakat biraz fazla ısınır haberin olsun. Özellikle iki fanlı modellerde ısı olayını iyi araştırmalısın. Sadece Zotac değil Asus veya MSI bile ısınabiliyor. Onun dışında alınmamasını gerektiren bir şeyi yok.

Bir de konu hortlatmana gerek yok, yeni konu açıp etiket atarsan mutlaka yardıma gelirler;)

Alınabilir fakat biraz fazla ısınır haberin olsun. Özellikle iki fanlı modellerde ısı olayını iyi araştırmalısın. Sadece Zotac değil Asus veya MSI bile ısınabiliyor. Onun dışında alınmamasını gerektiren bir şeyi yok.

Bir de konu hortlatmana gerek yok, yeni konu açıp etiket atarsan mutlaka yardıma gelirler;)
Hocam niye ısınsın ki? Isı sorunu olduğunu duymadım.

Hocam niye ısınsın ki? Isı sorunu olduğunu duymadım.
Aslında çok ben de görmedim ama arkadaş söyleyince hemen bir göz gezdirdim. Bazıları yazmış derece olarak yükselme var diye ama kasa modellerini yazmadıkları için tabii gerçekçi bir değer almak bence mümkün değil.

Geri
Yukarı