Zotac Gaming GTX 1650 tek ile çift fanlının farkları neler?

Gusein

Decapat
Yer
Azerbaycan/Bakü
Merhaba. Ben bu yakınlarda sistem topladım ve içerisine Zotac Gaming GTX 1650 OC GDDR6 tek fanlı bir ekran kartı koydurdum ama aklımda bir soru kaldı eğer sistemin içerisine Zotac GTX 1650 Super çift fanlı koydursaydım FPS farkı olur muydu? Adete buna göre sistemimden nefret etmeye başladım.

Merhaba. Ben bu yakınlarda sistem topladım ve içerisine Zotac Gaming GTX 1650 OC GDDR6 tek fanlı bir ekran kartı koydurdum ama aklımda bir soru kaldı eğer sistemin içerisine Zotac GTX 1650 Super çift fanlı koydursaydım FPS farkı olur muydu? Adete buna göre sistemimden nefret etmeye başladım.

FPS farkı 0.5 bile olmaz. 1650 Super ekran kartı için fazla fan olayı fark etmiyor. Zaten ısınmayan bir kart. Tek fanlı modelinin de ısınacağını sanmıyorum.

Edit : Yanlış anlamışım. 1650 ile 1650 Süper arasında bayağı bir fark var hocam.

Bahsettiğin kartlar aynı değil ki. Super olan bariz şekilde daha güçlü.

Peki ne kadar FPS farkı olur sizce
FPS farkı 0.5 bile olmaz. 1650 Super ekran kartı için fazla fan olayı fark etmiyor. Zaten ısınmayan bir kart. Tek fanlı modelinin de ısınacağını sanmıyorum.

Edit : Yanlış anlamışım. 1650 ile 1650 Süper arasında bayağı bir fark var hocam.
peki hocam zotac gtx 1650 ile msi 1650 farkı nedir fps farkı varmıdır

Peki ne kadar FPS farkı olur sizce?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sadece markanın farklı olduğu iki kartta FPS farkı olmaz. Soğutma farkı olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

ya ben Sistemi toplarken Süper demiştim ama onlar tek fanlı ve süper koymamış çok kötü oldum bu durumdan donanımlarda pek iyi değil zaten günümüzde 1650 pekde iyi sayılmıyo ve babam bunun anlamadığı için ben bu sistemle 7yıl idare etmeliyim

Peki sizce GTX 1650 OC Tek fanlı
16gb 3200mhz ram
i3 10100f
h410m a pro
500 gb m2 a2000 modeli
bu sistem sizce kaç yıl oyunları 1080p 60fps üstü oynatır?

AAA oyunları maksimum 1 sene daha oynatır. Hatta şu an bile oynatamadığı oyunlar var. Rekabetçi oyunları ise uzun süre oynatır.

AAA oyunları maksimum 1 sene daha oynatır. Hatta şu an bile oynatamadığı oyunlar var. Rekabetçi oyunları ise uzun süre oynatır.

Mesela hocam ben FH 4 GTA 5 CS:GO Valorant Mobil PUBG gibi oyunlar oynuyorum sizce bu oyunları ne kadar akıcı bir şekilde oynatır Düşük grafiklerde olsa bile

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı