Zotac GTX 1050 Ti 4 GB Mini ekran kartı alınır mı ?

ozncacr

Hectopat
Daha fazla  
GTX 1050 Ti 4 GB alacağım fakat marka olarak emin olamadım. En ucuz Zotac mini modelini buldum. ASUS, MSI ve Gigabyte'nin tek fanlı modellerinden Zotac Mini'nin performans olarak bir farkı var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
ZOTAC son yıllarda kendini kanıtladı. ASUS MSI neyse o da o. ASUS'un servis rezaletlerini şuan ZOTAC'ın başarısından daha çok duyuyorum.
Merhaba, ASUS'un servisini iyi sanıyordum bu aralar laptop için servise başvurdum gayet ilgilenmişlerdi ama kişisel olabilir tabii ki. Nasıl veya ne çeşit sorunlar yaşanabiliyor? Ayrıca ZOTAC'ın başarısından daha çok duyuyorum demişsiniz de tam anlayamadım ZOTAC başarısız mı demek istediniz?

Merhaba, ASUS'un servisini iyi sanıyordum bu aralar laptop için servise başvurdum gayet ilgilenmişlerdi ama kişisel olabilir tabii ki. Nasıl veya ne çeşit sorunlar yaşanabiliyor? Ayrıca ZOTAC'ın başarısından daha çok duyuyorum demişsiniz de tam anlayamadım ZOTAC başarısız mı demek istediniz?
Hayır, son zamanlarda Technopat'da çok fazla konu açılmaya başlandı ASUS servisi hakkında. Olumsuz çok fazla görüş alındı ve Recep Baltaş videolarda dile getirebileceklerini bir yorumunda belirtmişti. Ayrıca hayır. ZOTAC gayet kaliteli bir markadır ve ürünlerine 5 yıllık garanti verir. Kendini kanıtladı son yıllarda.

Zotac güzeldir. Ama eski modellerde yani GTX 7XX ve GTX 9XX modellerinin alt modellerde biraz ısınma problemleri vardı. Ama GTX 10XX ve GT 10XX serilerinde düzeltildi. (y)
Not: @InJustice'ın uyarısı üzerine düzenlendi.

O zaman Zotac mini GTX 1050 Tİ 4 GB kartı N11 üzerinden 715 TL'ye bulmuşken havada kapayım. 60 TL indirim kuponuyla 655 TL gibi beleş mi beleş bi fiyata geliyor. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı