Zotac GTX 1660 Super vs MSI Ventus GTX 1660 Super

Ben ekran kartında üst düzey malzeme kalitesi arayanlardanım. Açıkçası bu iki model de beni kendine çekmiyor. İndirime girerse Rog Strix veya Gaming X alınması çok daha iyi olur. 1660 Super için Gigabyte almayın çünkü metal arka plaka kullanmıyorlar.

İkisi de aynıdır. MSI alırsanız daha mantıklı bence. Ama dediğiniz gibi daha üst soğutmalara imkan el verirse tabii ki daha güzel.

Ventus modelinin soğutmasını her ne kadar beğenmesem de Zotac gibi bir markaya para verilmez. Ayrıca yukarıda yazan arkadaşlar gibi ben de başka üst modellere bakmanızı tavsiye ederim. Ancak kasanızın içini çok iyi soğuttuğunuzdan eminseniz MSI'ı alabilirsiniz.

Ventus modelinin soğutmasını her ne kadar beğenmesem de Zotac gibi bir markaya para verilmez. Ayrıca yukarıda yazan arkadaşlar gibi ben de başka üst modellere bakmanızı tavsiye ederim. Ancak kasanızın içini çok iyi soğuttuğunuzdan eminseniz MSI'ı alabilirsiniz.
Kardeşim hiçbir bilgin yoksa konuşma bence. İki marka da gayet iyi. Zotac da. Ventus modelinin soğutmasında bir noksanlık da yok.

Kardeşim hiçbir bilgin yoksa konuşma bence. İki marka da gayet iyi. Zotac da. Ventus modelinin soğutmasında bir noksanlık da yok.
Bilgim var ki konuşuyorum zaten , MSI , Asus , Gigabyte gibi markalar varken Zotac gibi bir markayı almak (Çok uygun olmadığı sürece) mantıksız. Daha önce Ventus 2070 modelini kullanmış birisi olarak da soğutması diğer modellere göre gayet başarısızdı. MSI üst modeller yaparken sadece RGB olmasına ya da OC'li gelmesine bakmıyor ya. Ventus en düşük soğutma modellerinde başı çekiyor MSI'da. Ventus ve Zotac'ı sadece kasada iyi bir soğutma düzeneği varsa tavsiye ediyorum. Ayrıca hiçbir bilgiye sahip olmadığımı nereden çıkardınız ? Ben size böyle kaba bir eleştiri yapsam hoşunuza gider miydi ? Saygılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı