Zotac GTX 680 AMP hakkindaki düşünceleriniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ForAnAngeL

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
30
Yer
Hell
İki gün önce bir kasa aldım. ASUS GTX680 TOP modelini koymuştuk. Fakat kartın fabrikasyon çıkışlı bir sorunu olduğu için değiştirceklerdi. Ama Vatan Bilgisayar stoklarında yokmuş. İthalatçı firma ile mailleşildi ve şuan için ürünün tedarik edilemiyeceğini söylediler. Vatan Bilgisayar elemanları bu kart yerine Zotac GTX 680 AMP verebiliriz dediler. Sizce bu kart nasıl Asus'a göre?

Bunu mu alayım yoksa fatura iptali mı yapayım? NOT: Kasa geçen haftaki %25 indirimle toplanmıştır.

VATAN COMPUTER - ZOTAC - GTX680 AMP GDDR5 2GB 256Bit Nvidia GeForce DX11 Ekran Kartı - Ekran Kartı

Son düzenleyen: Moderatör:
AMP Edition bildiğim kadarıyla Overclock'lı. Eğer ASUS TOP Edition değildiyse AMP Edition alın. TOP modeliydi ise para iadesi alıp başka bir yerden sıfır TOP modeli alın. TOP modelin GPU'su özel seçimdir.

Yanlız komple kasa toplattığım için %25 ile toplam parayı iade ediyorlar. Top modeli de indirim kapsamındaydı. Eğer para iadesi alırsam kartın indirimli fiyatını verecekler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İki gün önce bir kasa aldım. ASUS GTX680 TOP modelini koymuştuk. Fakat kartın fabrikasyon çıkışlı bir sorunu olduğu için değiştirceklerdi. Ama Vatan Bilgisayar stoklarında yokmuş. İthalatçı firma ile mailleşildi ve şuan için ürünün tedarik edilemiyeceğini söylediler. Vatan Bilgisayar elemanları bu kart yerine Zotac GTX 680 AMP verebiliriz dediler. Sizce bu kart nasıl Asus'a göre?

Bunu mu alayım yoksa fatura iptali mı yapayım? NOT: Kasa geçen haftaki %25 indirimle toplanmıştır.

VATAN COMPUTER - ZOTAC - GTX680 AMP GDDR5 2GB 256Bit Nvidia GeForce DX11 Ekran Kartı - Ekran Kartı

Zotac GTX 680 AMP neden seni düşündürüyor, yani neden bu kadar çelişkide kalıyorsun ?
Zotac GTX680 AMP! Edition al ve 2 yıl Türkiye + Zotac sitesinden 15 gün içindede kayıt yaptır 5 yıl da uluslararası garantin olsun.

Evet bilgisayar alan herkes bence resimlerini eklesin, kartların falan.. ;) Bende en yakın zamanda sistem alacağım, resimler hatta oyunlarda kaç kare saniye alıyorum onuda ekleyeceğim. ;)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı