ZOTAC GTX650 veya SAPPHIRE HD7750

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ayrıfatih

Hectopat
Ekran kartı alacağım ama kararsızım,

Bu mu? VATAN COMPUTER - ZOTAC - GTX650 GDDR5 1GB 128Bit Nvidia GeForce DX11 Ekran Kart
Bu mu? VATAN COMPUTER - SAPPHIRE - HD7750 GDDR3 2GB 128Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kart

Anakartıma uyar mı? Fiyat önemli değil performans acısından hangisi daha iyi olur. Ya da fiyat aralığı bunlar gibi olan daha iyi bir ekran kartı tavsiye eder misiniz? (varsa tabi)

PSU 300 Watt (şimdiki kullandığım) bu kartlardan birini alırsam kaç Watt PSU almam lazım?
nuy36.jpg

Anladım... Peki ya anakartıma uyumu, uyar mı?

- - - Güncellendi - - -

İlgilenen yok mu?

Artadaki fiyat farkından hangisinin biraz daha iyi olduğu ortada.
Anakartınız DD2 yani oldukça eski bir sistem.
O ekran kartını tam performansta kullanamazsınız. Darboğaz oluşur. En baştan bir sistem toplamalısınız. Sonuç olarak uyumlu ama tam performans alamayacaksın.

Sorun çıkaracağını pek sanmıyorum.Ama sen alacağın yere kasayıda götür yada sorun çıkarsa iade edersin.Ama beklemek istemiyorsan internetten alma derim.

Anladım.

- - - Güncellendi - - -

Baştan sistem toplamak değil de buna uygun bir anakart önerseniz. İşlemci demi çok kötü.

- - - Güncellendi - - -

Yardım arkadaşlar, şu bilgisayara bir çare bulun lütfen.

Bende aynı işlemciyi kullanıyorum.Bana bu ankartı önerdiler
VATAN COMPUTER - T
Valla benim aklımda sadece ekran kartı ve güç kaynağı almak vardı.Sistem sorun çıkarınca ankartda almak zorunda kaldım.Bence yeni sistem toplama imkanın yoksa bu sistemede 300-400 TL verilebilir diye düşünüyorum.Yinede sana kalmış.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı