Zotac RTX 2060 mı, Galax RTX 2060 mı?

İyice kafam karıştı bu 3 markanın da sıcaklığı benzer mi garanti durumları falan nasıl aldıktan sonra uğraşmak istemiyorum.

Bu arada ufak bir ekleme görüntü hoş olsun diyorsan eğer Galax GeForce RTX 2060 Super EX White 1-Click OC Ekran (Grafik) Kartı Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor bu modelde var. Normalde Teknobiyotik'te 4000-4300 gibi bir fiyatta idi indirimler ile 3000TL'nin altında düşüyor. Ya da 3060 Ti bekleyin onu alın ama bütçeyi 5000-6000 yapmanız gerek.

INNO3D markasını duymadım daha önce çok yaygın değil iyidir bilemem. Ama diyebileceğim şey şu daha önceki deneyimlerime de dayanarak teknoloji şans işi. Param cebimde kalsın derken cebinizden daha fazla para çıkartabilirsiniz yani ucuz her zaman güvenilir olmaz. Ben Galax markasını bile ilk alırken haliyle tereddüt etmiştim haklı olarak ve çok araştırıp almıştım. Beni üzmedi. Yani dediğim gibi ben olsam Galax ya da Zotac tercih ederdim herkesin kendi tercihine bağlı.

Zotac kullanıyorum kendim şu an ben memnunum.

Kullanıcı olarak tam yorum yapsanız bu ne olurdu? Sıcaklık değerlerinizi paylaşır mısınız? İleride ekran kartımı upgrade edeceğim zaman bu 2 modelden birini almayı düşünüyorum. Galax modelinden memnunum ancak aynı fiyatlarda daha iyi bir modele hayır demem.
Kullanıcı olarak tam yorum yapsanız bu ne olurdu? Sıcaklık değerlerinizi paylaşır mısınız? İleride ekran kartımı upgrade edeceğim zaman bu 2 modelden birini almayı düşünüyorum. Galax modelinden memnunum ancak aynı fiyatlarda daha iyi bir modele hayır demem.

Ayrıca eklemek isterim Gerek bu forumda gerek başka forumlar da Zotac ve Galax karşılaştırmasında Zotac'ın daha çok ısındığını gördüm yanlış isem düzeltin. Galax diğer markalara göre daha hızlı ısınıyor. Yani bazen dediğim gibi daha önceden de %100 kullanımda 75-76 derecelere 15-20 dakika da bile çıktığını gördüm. Ancak 2-3 saatlik kullanımda bu şekilde hızlı ısınmasına rağmen 80'i görmedim Max 77'ye çıktı ki ben bazenleri 7-8 saat oyun oynuyan bir insanım bazen daha fazla. Bu fiyata alabileceğiniz en iyi modeldir bence çünkü zaten bütçe belli ASUS ROG STRIX MSI vs gibi daha tuzlu.

Son düzenleme:

Ayrıca eklemek isterim Gerek bu forumda gerek başka forumlar da Zotac ve Galax karşılaştırmasında Zotac'ın daha çok ısındığını gördüm yanlış isem düzeltin. Galax diğer markalara göre daha hızlı ısınıyor. Yani bazen dediğim gibi daha önceden de %100 kullanımda 75-76 derecelere 15-20 dakika da bile çıktığını gördüm. Ancak 2-3 saatlik kullanımda bu şekilde hızlı ısınmasına rağmen 80'i görmedim Max 77'ye çıktı ki ben bazenleri 7-8 saat oyun oynuyan bir insanım bazen daha fazla. Bu fiyata alabileceğiniz en iyi modeldir bence çünkü zaten bütçe belli ASUS ROG STRIX MSI vs gibi daha tuzlu.
hocam değerleri ilk aldığımda ölçüyordum fakat artık hiç açmıyorum bakmıyorum tek fanlı model mevcut fakat ısınma sorunu vs. hiç yaşamadım memnun kalıcanızı düşünüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı