Zotac RTX 3060 Ti R5 3600 sistem için PSU Önerisi

kino

Terapat
Makaleler
34
KS
KS
gemiciadam

gemiciadam

Kilopat
Yer
İzmir - KARŞIYAKA
Daha fazla  
Meslek
Gemi İnşaatı / Makina Mühendisliği
Çünkü alt seviye devre kalitesine sahip, genel performansı kötü ve buna paralel iç yapısı berbatın da ötesi bir PSU. Eksik güvenlik korumalarından bahsetmiyorum bile. CX550F X-Power'den kat kat daha iyi.

Anladım hocam teşekkür ederim. Vatan Bilgisayar'dan başka bir ürün önerir misiniz bu fiyatlarda? Zalman vs gibi ürünler de vardı.

kaizay

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
5
Daha fazla  
Vatan Bilgisayar'daki fiyatlar çok yüksek ve bu bütçeye önerebileceğim bir PSU yok. O mağazadan olması zorunlu mu?

KS
KS
gemiciadam

gemiciadam

Kilopat
Yer
İzmir - KARŞIYAKA
Daha fazla  
Meslek
Vatan Bilgisayar'daki fiyatlar çok yüksek ve bu bütçeye önerebileceğim bir PSU yok. O mağazadan olması zorunlu mu?

Maalesef hocam kartı bugün kullanacağım da, Zalman megamax 600W var. 80+ sertifikalı. 1100 TL şu an. Fakat Ryzen 9 taktığımda işimi görmeyeceğini söylüyor satıcı. Vatan'da.

kaizay

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
5
Daha fazla  
Megamax 600 1100 TL edecek PSU değil ama zorunluysa yapacak bir şey yok. Alın gitsin. Sonra değiştirirsiniz.

KS
KS
gemiciadam

gemiciadam

Kilopat
Yer
İzmir - KARŞIYAKA
Daha fazla  
Meslek
Megamax 600 1100 TL edecek PSU değil ama zorunluysa yapacak bir şey yok. Alın gitsin. Sonra değiştirirsiniz.
Peki Ryzen 9 ve 3060 Ti için besler mi rahatça hocam?

Hocam Thermaltake Smart RGB 600W 80+ aldım 1275 TL idi. En uygun satılan yer Vatan bilgisayarda sanırım. Xigmatek kötü dendi. Zalman ile aldığım arasında kaldım. Onu aldım

Son düzenleme:
KS
KS
gemiciadam

gemiciadam

Kilopat
Yer
İzmir - KARŞIYAKA
Daha fazla  
Meslek
Zotac 3060 ti sitesinde 650 watt öneriyor. 600w psu ile sorun yaşıyormusunuz?
Merhaba hocam geç gördüm kusura bakmayın. Ben herhangi bir sorun yaşamıyorum. Kart gayet güzel çalışıyor. 650W da iş görür tabi. Ben İyi bir marka 600W almaya çalıştım.

Yeni konular

Yukarı