Zowie EC2-A vs Deathadder Chroma vs Rival 300?

emin okumuş

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, gaming mouse alıcam. 3 tane mouse arasından birini seçicem ;

Zowie EC2-A
Deathadder Chroma
Rival 300

Sizce hangisi daha doğru sensör ve ergonomiye sahip? Orta boylarda ellerim var. Fikriniz nedir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rival daha büyük ele sahip kişiler için. Ec2-a tutuş ergonomisi ve malzeme kalitesiyle şuan dünyanın en iyi mouselerinden biri CS:GO oynayan pro oyuncuların bir çoğu Forest, Happy, Apex Seized,Flamie gibi oyuncular Ec2-a kullanıyor. Daha önce kullandığın mouse bilgisini iletirsen daha doğru yönlendirme yapılabilir diye düşünüyorum.

Rival daha büyük ele sahip kişiler için. Ec2-a tutuş ergonomisi ve malzeme kalitesiyle şuan dünyanın en iyi mouselerinden biri CS:GO oynayan pro oyuncuların bir çoğu Forest, Happy, Apex Seized,Flamie gibi oyuncular Ec2-a kullanıyor. Daha önce kullandığın mouse bilgisini iletirsen daha doğru yönlendirme yapılabilir diye düşünüyorum.
Rival kullandım büyük geldi deathadder kullandım yüzük parmağım havada kaldı zowie aldım şuan çok iyi

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı