Zowie FK1+ için mouse pad tavsiyesi

Wynex

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Zowie FK1+ için bir mouse pad arıyorum. Steelseries QCK Medium mouse padim var fakat sanırım artık eskidiği için olsa gerek mouse takılıyor. Rival 110 kullanırken de takılıyordu umarım Zowie FK1+ ile ilgili bir sorun değildir. Tekrardan Steelseries QCK almak istemiyorum açıkçası, alacağım mouse padin boyutları da QCK'dan biraz daha büyük olmasını istiyorum.

Speed ve control şeklinde 2 adet türü varmış mouse padlerin sanırım. Bunların arasındaki farkı tam olarak bilmiyorum fakat oyun tarzımdan biraz bahsetmek gerekirse, sadece CS:GO oynuyorum ve 400 DPI 2 sensitivity oynuyorum. Hangisi daha iyi olur bilgim yok maalesef. Bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim.

Merhabalar,

Zowie FK1+ için bir mouse pad arıyorum. Steelseries QCK Medium mouse padim var fakat sanırım artık eskidiği için olsa gerek mouse takılıyor. Rival 110 kullanırken de takılıyordu umarım Zowie FK1+ ile ilgili bir sorun değildir. Tekrardan Steelseries QCK almak istemiyorum açıkçası, alacağım mouse padin boyutları da QCK'dan biraz daha büyük olmasını istiyorum.

Speed ve control şeklinde 2 adet türü varmış mouse padlerin sanırım. Bunların arasındaki farkı tam olarak bilmiyorum fakat oyun tarzımdan biraz bahsetmek gerekirse, sadece CS:GO oynuyorum ve 400 DPI 2 sensitivity oynuyorum. Hangisi daha iyi olur bilgim yok maalesef. Bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim.
QCK+ Howl Edition ?

QCK+ Howl Edition ?
Tavsiyen için teşekkürler fakat QCK serisi almamayı düşünüyorum konuda da belirttiğim gibi.
QCK+ Hyper Beast bakabilirsin nerdeyse 1.5 yıldır kullanıyorum ve baya memnunum.
Konuda da belirttiğim gibi QCK istemiyorum hocam, sorun yaşadığım bir şeyi tekrardan almayı pek sevmiyorum açıkçası.

QcK alacaksanız da üzerinde baskılı olan Howl, Hyper Beast edition gibi modellere bakmayın. Onlar baskı olduğundan bir süreden sonra kaymayı etkilemeye değiştirmeye başlıyor, yıkayarak da düzeltemiyorsunuz.

Control bir padin durdurma gücü daha yüksek olduğu için daha kolay flick atarsınız, speed padlerde durdurmak control bir pad'e nazaran daha zor.

Speed pad'in avantajı da daha rahat tracking.

Ben Zowie G-SR, MP510, HyperX Fury S modellerini kullandım, şu an tekrardan QcK Edge modeline döndüm. Kontrol padi isterseniz kesinlikle Zowie G-SR'ye bakın daha yavaş ve daha iyi kontrole sahip bir pad ben hiç kullanmadım. QcK ve MP510 biraz daha orta kalıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı