Zowie mouse stok sorunu

O teknoloji çoğu farede var yalnız.
O teknoloji işte oraya var yazınca var olmuyor öyle başarılı şekilde hocam kullanmadığınız şeylerden bahsediyorum ben şu an daha fazla cevap vermeyeceğim internetten okuduğunuz bilgilerinize teknik yarıştırmıyorum sen kullanma dediğim gibi işime gelir :)

O teknoloji işte oraya var yazınca var olmuyor öyle başarılı şekilde hocam kullanmadığınız şeylerden bahsediyorum ben şu an daha fazla cevap vermeyeceğim internetten okuduğunuz bilgilerinize teknik yarıştırmıyorum sen kullanma dediğim gibi işime gelir :)
Kullanmadığınız şeylerden bahsediyorum derken?. LOD teknolojisi var neredeyse her farede bu teknoloji de çoğu farenin yazılımından ayarlanabiliyor. Yani kendim Zowie fare de kullandım şu an başka farede kullanıyorum da yani. Sanki Zowie Pazarlama Şirketinde çalışıyorsunuz.

Kullanmadığınız şeylerden bahsediyorum derken?. LOD teknolojisi var neredeyse her farede bu teknoloji de çoğu farenin yazılımından ayarlanabiliyor. Yani kendim Zowie fare de kullandım şu an başka farede kullanıyorum da yani. Sanki Zowie Pazarlama Şirketinde çalışıyorsunuz
Tüh ya yakalandık

çoğu farede var bu arada örnek olarak ss 650 hatta dünyanın en iyi lod meafesi var lod için 2. bir sensör var
Yaa yok öyle bir şey. Hayal kırıklığına uğrarsınız yapmayın.
aga çok abarttı gibi ironi yapayım dedim ahahahaah

Yeni konular

Geri
Yukarı