Zowie neden hala TN panel monitörler üretiyor?

121228

Kilopat
Makaleler
10
Arkadaşlar, merak ettiğim bir soru var. Bir çok arkadaş; IPS paneller, artık TN paneller kadar hızlı, TN panel monitör almanın hiçbir mantığı yok gibi cümleler kullanıyorlar. Durum böyleyse Zowie'nin neden hala TN panel monitörler ürettiğini merak ettim açıkçası. Zowie, IPS panel monitörler üretip piyasayı kasıp kavuramaz mıydı? Nasıl olsa IPS paneller artık TN paneller kadar hızlı ve üstüne üstlük çok daha iyi renk veriyorlar. Bir de şu profesyonel olarak oyun oynamıyorsanız TN panele bulaşmayın diyen arkadaşlar var. Ee hani IPS panel ile TN panel arasında artık çok fark yoktu? Ben bu konuyu da anlamadım açıkçası. Fark var da sadece aradaki farkı profesyonel oyuncular mı görüyor, fark ediyor? Profesyonel olmayanlar aradaki farkı anlayamıyorlar mı yani? :D Konu hakkındaki görüşlerinizi bekliyorum.

Arkadaşlar, merak ettiğim bir soru var. Bir çok arkadaş; IPS paneller, artık TN paneller kadar hızlı, TN panel monitör almanın hiçbir mantığı yok gibi cümleler kullanıyorlar. Durum böyleyse Zowie'nin neden hala TN panel monitörler ürettiğini merak ettim açıkçası. Zowie, IPS panel monitörler üretip piyasayı kasıp kavuramaz mıydı? Nasıl olsa IPS paneller artık TN paneller kadar hızlı ve üstüne üstlük çok daha iyi renk veriyorlar. Bir de şu profesyonel olarak oyun oynamıyorsanız TN panele bulaşmayın diyen arkadaşlar var. Ee hani IPS panel ile TN panel arasında artık çok fark yoktu? Ben bu konuyu da anlamadım açıkçası. Fark var da sadece aradaki farkı profesyonel oyuncular mı görüyor, fark ediyor? Profesyonel olmayanlar aradaki farkı anlayamıyorlar mı yani? :D Konu hakkındaki görüşlerinizi bekliyorum.
Maaliyet, Ar-ge.

Arkadaşlar, merak ettiğim bir soru var. Bir çok arkadaş; IPS paneller, artık TN paneller kadar hızlı, TN panel monitör almanın hiçbir mantığı yok gibi cümleler kullanıyorlar. Durum böyleyse Zowie'nin neden hala TN panel monitörler ürettiğini merak ettim açıkçası. Zowie, IPS panel monitörler üretip piyasayı kasıp kavuramaz mıydı? Nasıl olsa IPS paneller artık TN paneller kadar hızlı ve üstüne üstlük çok daha iyi renk veriyorlar. Bir de şu profesyonel olarak oyun oynamıyorsanız TN panele bulaşmayın diyen arkadaşlar var. Ee hani IPS panel ile TN panel arasında artık çok fark yoktu? Ben bu konuyu da anlamadım açıkçası. Fark var da sadece aradaki farkı profesyonel oyuncular mı görüyor, fark ediyor? Profesyonel olmayanlar aradaki farkı anlayamıyorlar mı yani? :D konu hakkındaki görüşlerinizi bekliyorum.

Ufo testinde TN panel 1ms vs 1ms GtG IPS'leri kapıştırıyorlar. Ve TN panel ufo testinde kazanıyor. Çok küçük bir fark var bence ama yine de kazanıyor sonuçta.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

E sporcular ve rekabetçi oyun oynayanlar için bunlar önemli şeyler.

Yeni konular

Geri
Yukarı