Zowie XL2411p Valorant'ta 3ms gözüküyor

ProfessorXQ

Centipat
Arkadaşlar 1ms monitörüm var fakat Valorant'ta toplam kare işleme hızım 3ms olarak gözüküyor, bu normal midir? BenQ Zowie XL2411p.

Son düzenleyen: Moderatör:
O işler tam öyle yürümüyor, firmaların ürün pazarlama tekniği. 3:50'den sonra izleyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O işler tam öyle yürümüyor, firmaların ürün pazarlama tekniği. 3:50'den sonra izleyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şimdi piyasadaki en performanslı monitörlerden zowie bile böyleyse diğerleri ne durumda allah bilir.

Merhaba fthhhX,

Normalde monitörlerde tepki süresini ölçmek için teknik ekipler özel bir aparat kullanmaktadır. Bunun dışındaki performans ölçme yazılım ve uygulamaları, hele ki bir oyunun kendi içindeki bir sistem için net bir cevap vermemiz ne yazık ki mümkün değil. Bu değer oyundan kaynaklı olabilir, işletim sistemi ve ram ile ilgili de olabilir, monitörden kaynaklı da olabilir.

Konuyla ilgili sorunu yurtdışı merkezimizdeki teknik ekibimize ileteceğiz ve en kısa sürede sana cevap vermeye çalışacağız.

Sağlıklı günler dileriz.

Merhaba fthhhx,

Normalde monitörlerde tepki süresini ölçmek için teknik ekipler özel bir aparat kullanmaktadır. Bunun dışındaki performans ölçme yazılım ve uygulamaları, hele ki bir oyunun kendi içindeki bir sistem için net bir cevap vermemiz ne yazık ki mümkün değil. Bu değer oyundan kaynaklı olabilir, işletim sistemi ve RAM ile ilgili de olabilir, monitörden kaynaklı da olabilir.

Konuyla ilgili sorunu yurt dışı merkezimizdeki teknik ekibimize ileteceğiz ve en kısa sürede sana cevap vermeye çalışacağız.

Sağlıklı günler dileriz.

Teşekkür ederim firmanızın bu konudaki yorumunu merak ettim lütfen unutmayın :)

Teşekkür ederim firmanızın bu konudaki yorumunu merak ettim lütfen unutmayın :)
Merhaba,

Tabi ki unutmayız :)

Rica etsek konuyla ilgili [email protected] adresine bir mail atabilir misiniz? Oyun sırasında 3ms gözüktüğü anın da bir ekran görüntüsünü paylaşabilirseniz çok seviniriz.

İyi günler :)

Geri
Yukarı