ZTE ZXV10 W300 modemde Wi-Fi şifresi nasıl belirlenir?

Goktugberk

Hectopat
Daha fazla  
Biz alt kat ile ortak kullanıyoruz internetimizi ancak modem alt katta olduğu için internet bizim evde sadece odamda çekiyor. Biraz araştırma yaptım ve modemler arası köprüleme olabileceğini gördüm. Alt katın modemi Airties marka bir modem, bende ise kullanmadığım ZTE ZXV10 W300 isimli bir modem var. Biraz denedim ve alt kattan gelen kabloyu bu modeme bağladım. İnterneti sağlıyor ancak şifresi yok. Bu modeme nasıl şifre koyabilirim veya başka türlü evde her yerde çekmesini nasıl sağlayabilirim? Yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnterneti sağlıyor ancak şifresi yok. Bu modeme nasıl şifre koyabilirim veya başka türlü evde her yerde çekmesini nasıl sağlayabilirim?
Modemin arayüzüne girip kablosuz kısmından şifre belirleyebilirsiniz.

O modem bayağı eskidi. Önerim değiştirmeniz taraftarı olur. Onun dışında modem arayüzlerini tanıyorsanız tanıdık gelecektir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda sana yardımcı olacaktır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı