Zuhn neden ban yemiyor?

Benim gibi videolarını detaylı izlememişsiniz galiba, az göz atabilirsiniz isterseniz.
Hocam Zuhn'un çok videosunu izledim ama farklı bir açıdan bakalım sizle, çok pahalı bir envanteriniz var ve hileyi ana hesapta kullanır mısınız ? Veya her an ban yeme ihtimaliniz olan bir hileyi bilgisayarınızda bulundurur musunuz ?

Hocam Zuhn'un çok videosunu izledim ama farklı bir açıdan bakalım sizle, çok pahalı bir envanteriniz var ve hileyi ana hesapta kullanır mısınız ? Veya her an ban yeme ihtimaliniz olan bir hileyi bilgisayarınızda bulundurur musunuz ?
Gerçekten haklısınız envanteri olduğu için hile olmadığını düşünüyoruz. Hani diyorum belki Valve'ye para ödüyordur, ama Valve milyon dolar para kazanıyor. Anlamıyorum cidden.

Merhaba, bir hileci var adı Zuhn. Bilmeyenleriniz varsa ve CSGO ile ilgileniyorsanız Youtube üzerinden bakabilirsiniz. Adam bhopu fullemiş Negev ile bile bunny yapabiliyor havada vuruş yapıyor AWP ile veya bunny yaparken adam vuruyor. Bu saydıklarımı hileniz olmadan asla yapamazsınız (bunny yaparsınız sadece, ama onu da Zuhn'un yaptığı gibi yapamazsınız) Bu adam nasıl ban yemiyor arkadaş, tamam hilesi var illa banlansın diye ağlamıyorum. Nedenini öğreneyim bari içim rahat etsin. Bilenler varsa cevap verirse çok sevinirim. (Bu arada kullandığı skinler, Skin Changer değil kendi skinleri. Steam envanterde gözüküyor yani.)
Adını şimdi senden duydum, kimmiş bu bakayım dedim. Hile değilse gitsin Navi'de oynasın. Maşallah.

Yeni konular

Geri
Yukarı