Çözüldü Zula "Bellek read olamadı" Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Selamün aleyküm. Aranızda yeniyim. Bir sorum olacak. Zula oyununda bellek read olamadı hatası alıyorum. Ne yapmam lazım?

Başlat > çalıştır> regedit > HKEY_LOCAL_MACHINE > System > currentcontrolset > Control > Windows.

Buraya girdikten sonra sağdaki ErrorMode değerini 0(sıfır) ise 2(iki) olarak değiştirin.
Bir daha aynı hatayı almayacaksınız. %100 denenmistir.
Başlat > çalıştır> regedit > HKEY_LOCAL_MACHINE > system > currentcontrolset > Control > windows. Buraya girdikten sonra sağdaki ErrorMode değerini (sıfır) ise 2 (iki) olarak değiştirin.. Bir daha aynı hatayı almıcaksınız.. 100%100 denenmistir.
Selamün aleyküm. Aranızda yeniyim. Bir sorum olacak. Zula oyununda bellek read olamadı hatası alıyorum. Ne yapmam lazım?
Başlat > çalıştır> regedit > HKEY_LOCAL_MACHINE > system > currentcontrolset > Control > windows. Buraya girdikten sonra sağdaki ErrorMode değerini (sıfır) ise 2 (iki) olarak değiştirin.. Bir daha aynı hatayı almıcaksınız.. 100%100 denenmistir.
Zula'nin sitesinde yaziyor.
Bellek problemleri bilgisayarınızda hafıza sızıntısı (istek ve bilginiz dışında ram kullanımı yapabilen zararlı uygulamalar ve bunların türevleri) sebepleriyle gerçekleşebileceği gibi yüklü ve hizmetlerde faal durumda çalışan uygulamaların sayısının mevcut bellek boyutunun büyük kısmını kullanıyor olması sebepleriyle de vuku bulabilmektedir.

Gerekli teknik kontrolleri yapabilecek bilgiyi haiz değilseniz profesyonel destek almanızı öneririz.

Acaba aldiginiz bilgisayarin linkini paylasir misiniz?
Tuhaf boyle bir sey olmasi. Oyunu silip yeniden yukler misiniz? 8GB ile boyle bir sorunla karsilasmaniz normal degil. Ayrica driver guncellemelerini yaptiniz mi? Yaptiysaniz DriverBooster gibi bir program kullandiniz mi?
her şeyi yaptım 10 yıl pc kullanmış birisi olarak ilk defa başıma geldi driverler günceldi o Qobit in proglamları yüklüydü

Sistemi AV ile taratın. Sistem temizse zaten yeni aldığınıza göre MemTest ile bellekleri test edin.

Geri
Yukarı