Zula kendi kendini nasıl bitirdi?

Arkadaşın da dediği gibi P2W olan her oyun bir gün yok olmaya mutlaka mahkumdur. +6 iyiydi +7 neden getirdiniz falan demişsiniz bir de... Ben oyunu ilk oynadığımda oyun elime M4A1 silahı veriyor. Karşıdaki adamda +6 AUG var, kör bile oynasa mouseu rastgele sallayıp ateş ettiğinde her türlü size tek atıyor. M4A1 ile hiçbir şey yapamıyorsunuz. Normalde CS oyuncusuydum bir deneyeyim dedim. Oynayabilmek için takım arkadaşının ölmesini bekleyip ölünce elindeki AUG'u alarak düzgünce oynayabildim (ki 1 level olarak geliyor, karşıdakiler +6) ona rağmen karşıma gelen adamlar hep bana karşı üstünlük sağlayamadı çoğu P2W oldukları için. +6 için ya 5 yıl aralıksız her gün 8 saat oynamanız lazım ya da para yatıracaksınız. Daha da kendine müzisyene sponsor olmuşlar. Reklamla adamı oyuna çekip oyunda eline M4A1 verip karşısına da +6 AUG adam koyarsanız adam ne yapsın? Oyunu kötüleyip silecektir tabii ki.

Anlamadığım şey şu CSGO gibi normal bir silah sistemi getirip sadece skin ekleseler yine para kazanıcaklar ne bu açlık?

Zamanında bu oyun için Steam üstünden iyi yorum yapanlara etkinlik başlatıldığı ve iyi ödüller verildiği söylentisi vardı. Bu nedenden dolayı Steam'den kaldırıldığı söyleniliyordu. Ek olarak bir silaha + basılması kadar gereksiz bir şey yok. Metin2 mi bu?

Geri
Yukarı