Zula neden her zaman Pay to Win olarak kaldı?

Şimdi ben Zula oynuyorum ama para vermiyorum zaten sırf para vermeyen oyuncuları tutmak için 1 veya 3 günlük silah veriyor bende kullanıyorum.

Para, para, para.
Yalnız Electronic Arts da Battlefront 2'yi çıkarıp para söğüşlemek istiyordu. Fakat topa tutulunca tekrardan geri adım attılar. Ben esas bu yüzden bu konuyu açtım.

EA gibi dünyaca paragöz olarak bilinen bir firma bile geri adım atarken Zula'nın geliştiricilerinin neden geri adım atmadığını merak ediyorum.

Yalnız Electronic Arts da Battlefront 2'yi çıkarıp para söğüşlemek istiyordu. Fakat topa tutulunca tekrardan geri adım attılar. Ben esas bu yüzden bu konuyu açtım.

EA gibi dünyaca paragöz olarak bilinen bir firma bile geri adım atarken Zula'nın geliştiricilerinin neden geri adım atmadığını merak ediyorum.

Türkiye'de böyle şeylere para verecek enayi çok.

Biz çok eğlendik ya geçen gün girdik üzerine bir de Wolfteam oynadık ama Max 2 saat gidiyor sonra bayıyor. Kitlesi filan oyundaki itemlerin isimleri eğlence dolu saatler yaşattı bize.

Arkadaşımın bilgisayarı kötü olduğu halde para bastığı için beni kolaylıkla alt ediyordu. Oyunda bilekle hiçbir şey olmuyor, kitlesi de para vermekten çekinmiyor.
P2W derken ne kadar etkili ki bu? Sürekli aynı yorumları görüyorum ama oynamadığım için bilmiyorum. Yani silahlar mı açılıyor para ile? Bunun dışında ne var?

Yeni konular

Geri
Yukarı