Zula oynatacak laptop tavsiyesi

Ben aslında i3,i5 veya ryzen işlemcili,ssd'li ve 8-16 ramlı bir laptop almayı düşünüyorum ve bu özellikler zulayi kaldırır diye düşünüyorum . Ama ekran kartı ile ilgili pek birşey bilmiyorum

5700 TL olanı alın bence fiyatı artmadan RAM'ini 16 GB yaparsınız 5 yıl idare eder sizi.
Ben aslında i3, i5 veya Ryzen işlemcili, SSD'li ve 8-16 RAM'lı bir laptop almayı düşünüyorum ve bu özellikler Zula'yi kaldırır diye düşünüyorum. Ama ekran kartı ile ilgili pek bir şey bilmiyorum.

2 GB harici ekran kartı olması çok iyi olur 5500 TL az bir para değil çoğumuz için erkan kartı olmazsa Zula'yı düşük ayarlarda oynarsınız o dediğim laptopta en yüksek ayarlarda oynarsınız RAM'ini 16 GB yaparsanız ilerleyen yıllarda 10 yıl bile kullanırsınız hocam temiz kullanırsanız.

Doğru düşünce 👍

@Moderasyon Ekibi lütfen bununla alakalı birşey getirildin. Konuda eksik olduğu için Ban yiyen kişiler cevap yazamıyor. Yazamayınca da konu havada kalıyor. Buna çözüm getirilmesini talep ediyoruz.
Ben bunun hakkında konu açtım Recep Baltaş bakacağız dedi.

5700 TL olanı alın bence fiyatı artmadan RAM'ini 16 GB yaparsınız 5 yıl idare eder sizi.

2 GB harici ekran kartı olması çok iyi olur 5500 TL az bir para değil çoğumuz için erkan kartı olmazsa Zula'yı düşük ayarlarda oynarsınız o dediğim laptopta en yüksek ayarlarda oynarsınız RAM'ini 16 GB yaparsanız ilerleyen yıllarda 10 yıl bile kullanırsınız hocam temiz kullanırsanız.

ya da bir süre biraz daha para biriktirip 1650 Super'li Gaming laptopta alabilirsiniz daha iyi olur.
Hocam Gaming laptopu boş verinde 5700 TL'ye o attığım laptopu alın bence indirimde şu an yorumları da iyi Zula CS:GO PUBG Valorant LoL GTA 5 Forza o 2 GB harici ekran kartı sayesinde rahatlıkla oynatır. 8 GB RAM 512 GB SSD Ryzen7 işlemcili bir laptop sonuçta.
Ya da bir süre biraz daha para biriktirip 1650 Super'li Gaming laptopta alabilirsiniz daha iyi olur.
Hocam Gaming laptopu boş verinde 5700 TL'ye o attığım laptopu alın bence indirimde şu an yorumları da iyi Zula CS:GO PUBG Valorant LoL GTA 5 Forza o 2 GB harici ekran kartı sayesinde rahatlıkla oynatır. 8 GB RAM 512 GB SSD Ryzen7 işlemcili bir laptop sonuçta.

Piyasa böyle kötüyken kaçırmayın bence pişman olabilirsiniz almazsanız.
Ya da bir süre biraz daha para biriktirip 1650 Super'li Gaming laptopta alabilirsiniz daha iyi olur.

Stoklar falan bitebilir bu arada. ya da indirim.

Son düzenleme:
ya da bir süre biraz daha para biriktirip 1650 Super'li Gaming laptopta alabilirsiniz daha iyi olur.

Stoklar falan bitebilir bu arada. ya da indirim.
Teşekkürler değerlendireceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı