Zula Oyun İncelemesi

yunusemre.yl

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Denizli
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP Victus 16
i5 13500H
16GB Ram
RTX 4050(120W)
512GB SSD
Meslek
Elektrik Elektronik Mühendisliği Öğrencisi
Herkese iyi sosyaller diliyorum. Bu incelememde belki gurur kaynağımız belki de bizi bazı yönleriyle sıkan bir oyuna değiniyorum.

Zula profesyonel olarak oynamaya devam ettiğim bir oyun. İlk önce beni rahatsız eden taraflarına geliyorum. İlk önce oyundaki kredi sistemi berbat. Mükemmel bir adaletsizlik söz konusu. Bence yapılması gereken sadece bir tane kredi sisteminin olması ve maç başına kazandığımız kredi miktarının azalması. Bu krediyi aynı zamanda para ile de alabilmeliyiz. Böylece zula oyuncuların gözünde daha iyi bir yere gelir. Oyunun grafiklerine vs. gelirsek mükemmel grafikleri var bence. CS:GO'dan daha iyi olduğunu düşünüyorum. Tayland serverindeki torpil mevzusuna gelirsek böyle bir durumun olması normal. Çünkü farklı birimler deniyorlar. Fakat bu sürenin biraz uzatıldığını söyleyebilirim. Bence Tayland Serveri artık za sistemine geçmeli. Oyunun fizikleri hiç de fena değil. Bombaya oturan adamlar havaya fırlıyor gibi. Ama karakterlerin tasarımları bayağı komik geldi bana bu oyun gelişmeye açık gayet iyi bir oyun bence. Oynayıp tecrübe etmenizi kesinlikle tavsiye ederim.

Sizin düşüncelerinize saygı duymaktan başka bir şey elimden gelmez. Ama ben sizler gibi düşünmüyorum.

Evet Steam'den yüksek derecelendirme verenlere ayrıcalık tanıdığı için kaldırıldı.

Geri
Yukarı