Zula yüklenme ekranında kalıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Fatih kraliyet

Picopat
Daha fazla  
Yeter artık. Açıyorum oyunu, yükleniyor ekranında kalıyor. Anlamadım. Her yolu denedim, gene de olmuyor. Bir çözüm bulun lütfen.

Zula 2021-04-06 18-26-45.jpg

İşte bu ekranda kalıyor. Sağ alttaki dönen şey de dönmüyor, duruyor.

Konu oyun teknik destek kategorisinde açılmış. Zula'yı eleştirecek arkadaşlar konu dışında istediği kadar eleştirebilir :D.

Konuyu kirletmeyin lütfen, çözümünüz yoksa boş yapmayın..

Oyun dosyalarını doğrulayın. (Yapılıyorsa tabii.)
Muhtemelen silip yüklediğinizde de sorununuz çözülecektir.

Oyundan kaynaklı olma ihtimali var. Kullandıkları oyun motorunu İKV deneyimleme şansını yakalamıştım. Tam bir teknik faciaydı. İKV neredeyse aynı ekip yaptığından, bu oyun motorunun temel sorunlarını çözmekte zorlanıyorlar gibi geldi. Ya da umursamıyorlar.

Oyun sistem fark etmeksizin mesela belirli bir FPS üstünü aşmadığı gibi, ekrana bir insan girince FPS 50-90 arası değişiyordu. Çoğunlukla çocuklar oynadığından ve çocuklar teknik sorunları algılamayıp, sorunun kendilerinde olduğunu düşünüyor. Yani bu sorunları itiraz eden büyük bir kesim olmadığından ve bu oyunların destek sisteminde çalışan kişiler robot gibi cevap verip, gelen sorunları asla geliştiriciye aktarmadığından bir düzeltme yaşanmıyor.

Oyuncu kaybı yaşamaya başlayınca akıllanıyorlar. Bu yüzden Lokum Games gibi reklam ajansından hallice oyun yayıncı firmalarına güvenilmemesi gerektiğini her zaman söylüyorum. Reklam ajansları kadar işini yarım yamalak yapan bir sektör yok.

Cihaz adı desktop-351nbe4
İşlemci 11th gen Intel(r) Core(tm) i5-11400h @ 2.70GHz 2.69 GHz.
Takılı RAM 8,00 GB (kullanılabilir: 7,78 GB)
Cihaz kimliği 35ca451e-FEBF-4DF1-BE92-1fda0eacf6C1
Ürün kimliği 00331-10000-00001-AA848
Sistem türü 64 Bit işletim sistemi, X64 tabanlı işlemci.
Monster Abra A7.
Edisyon Windows 10 Pro.

Şu an üzerinde 540GB SSD var.
Monster bilgisayarım var aynı şekilde Zula'ya giremiyorum hadi o arkadaşın bilgisayarı kaldırmıyor benimki? Açıklama yaoabilecek varmı sildim geri yükledim gene aynı.

monster abra a7 v14.2.4 intel core i5 12500h 32gb ram 1tb ssd nvidia geforce rtx 3050 ti pc ımde bende de aynı oluyor hatta oyun acılısta donuyor

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    240,9 KB · Görüntüleme: 17

Geri
Yukarı