Zula'dan sürekli yasaklanmak

AltairRR

Hectopat
Yer
Konohagakure
Daha fazla  
Arkadaşlar, bir ara ben Zula'da hile denemeye kalktım. Çalışmadı bile zaten. 1 kere kullanacaktım yemin ederim. Sildim, olmadı diye ve 1-2 gün sonra 1 hesap ban yedi. Bu hesap benim değildi ve abimindi. Para yatırmış olması ve hiçbir suçu olmaması beni gerçekten üzüyordu. Üstüne benim hesabım da ban yedi ve arkadaşlarımın hesabına girdim, onlar da ban yedi. Format attım ama yine de nafile. Bir hesap açtım, girdim, oynadım bir süre boyunca, sonra tekrar ban yedi ve bugün 2 tane yeni hesap açtım ve onları da sürekli oyunun yarısında hile uyarısı diye oyundan atıyor, ban yemiyor.
Ben IP ban mı yedim ve bunun çözümü var mıdır? Yani modlarla falan konuşmak gibi.

Yukarıda arkadaşlar zaten yazmış ıp ban olduğunu o yüzden tekrar etmeyeceğim. Sadece şunu söyleyeceğim çok iyi olmuş ıp ban yemeniz. Sizin gibiler yüzünden Online oyunların hiçbir zevki kalmadı. Kısa süre önce bende oynuyordum ve karşıma sürekli hile geliyordu ve bu yüzden oynamayı bıraktım. Keşke bütün Online oyunlar sen senin gibi hile kullanan herkese direk ıp ban atsa. Bu size bir ders olsun.

Yukarıda arkadaşlar zaten yazmış ıp ban olduğunu o yüzden tekrar etmeyeceğim. Sadece şunu söyleyeceğim çok iyi olmuş ıp ban yemeniz. Sizin gibiler yüzünden Online oyunların hiçbir zevki kalmadı. Kısa süre önce bende oynuyordum ve karşıma sürekli hile geliyordu ve bu yüzden oynamayı bıraktım. Keşke bütün Online oyunlar sen senin gibi hile kullanan herkese direk ıp ban atsa. Bu size bir ders olsun.
Hocam Zula IP ban atmıyor. Direkt Harddiski banlıyor.
IP ban attığı durumlar da vardır tabii ki ama Harddiske atıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı