Çözüldü Zula'yı açınca ortada çizgi çıkıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Merhaba. Bundan 3 ay önce Zula oynuyordum. Sonra bıraktım. Bugün geri başlamak istedim fakat Zula'yı açınca ekran kenarlardan beyazlayıp ekranın içine doğru gidiyor ve ekranın neredeyse tamamında; hani Hertz yükseltirsin, belirli bir yerden sonra ekran çizgi çizgi olur ya, aynı onun gibi oluyor. Ne yapmalıyım? Önceden böyle bir sorun yoktu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar sorunu çözdüm ekran kartı Hertz'iyle alakalıymış. İşlemciyle aynı seviyeye getirdim sorunu çözdüm hepinize yardım ettiğiniz için teşekkürler.
Merhaba. Bundan 3 ay önce Zula oynuyordum. Sonra bıraktım. Bugün geri başlamak istedim fakat Zula'yı açınca ekran kenarlardan beyazlayıp ekranın içine doğru gidiyor ve ekranın neredeyse tamamında; hani Hertz yükseltirsin, belirli bir yerden sonra ekran çizgi çizgi olur ya, aynı onun gibi oluyor. Ne yapmalıyım? Önceden böyle bir sorun yoktu.

Zula neden böyle bilmiyorum. Bir kere oyuna 2 gün girmedim. Bir gireyim dedim ve baktım oyun açılmıyor. Çok saçma bir şey. Sil yeniden yükle. 10 defa yapmışımdır. Ama gına geldi sil yükleden. CS:GO oynuyorum.

Dostum önceden olmadığını söylemişsin, demek'ki oyunla alakalı. Kafan rahat olsun yani güncellemeyle alakalı olay.
Çözüm olarak işaretlersen diğer arkadaşlarımızda bilgilenebilir.

Dostum önceden olmadığını söylemişsin, demek'ki oyunla alakalı. Kafan rahat olsun yani güncellemeyle alakalı olay.
Çözüm olarak işaretlersen diğer arkadaşlarımızda bilgilenebilir.

Fakat önceden dediğim 3 ay önce falan acaba güncellemeyle birlikte benim ekran kartım yetersiz mi kaldı?

Geri
Yukarı