Çözüldü ZUP! koleksiyon kartları hızlı satılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Clemente

Hectopat
Yer
Glunmar köyünden
Bu gün bir ZUP! oyunundan 2 tane kart düşürdüm, ve hızlıca satma taktiğini uyguladım. Daha önceki kartları da bu taktikle sattım.
En düşük fiyatın 2 kuruş altında bir fiyata sattım önceki kartları. Ama bu sefer bir sorun var, 2 kuruş altına satmak işe yaramıyor bu sefer. Satamadım anında, para gelmedi.
Neden olabilir? Diğer kartlarda oldu, ama şimdi denediğim 2 kartta bu yöntem işe yaramıyor, hızlıca satamıyorum.

Çözüm
Steam'e tarayıcı üzerinden girin. Anında satabileceğiniz fiyatı yazıyor.

1604440604055.png
Bu gün bir ZUP! oyunundan 2 tane kart düşürdüm, ve hızlıca satma taktiğini uyguladım. Daha önceki kartları da bu taktikle sattım.
En düşük fiyatın 2 kuruş altında bir fiyata sattım önceki kartları. Ama bu sefer bir sorun var, 2 kuruş altına satmak işe yaramıyor bu sefer. Satamadım anında, para gelmedi.
Neden olabilir? Diğer kartlarda oldu, ama şimdi denediğim 2 kartta bu yöntem işe yaramıyor, hızlıca satamıyorum.
Çünkü bu taktiği öğrenenler büyük ihtimal sizin kartlarınızdan ucuza koydu ve bu yüzden satılmadı diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı