ZyXEL NBG4615 ile Taşınabilir Verilerinizi Kablosuz Ağınızda Kolayca Paylaşın

Burak Alkan

Gigapat
Yönetici
Katılım
12 Haziran 2011
Mesajlar
14.712
Beğeniler
6.522
Yer
Nebuchadnezzar
ZyXEL NBG4615 Kablosuz N Gigabit NetUSB Router, çift USB yuvası, 1000 Mbps Gigabit Ethernet ve Universal Repeater( marka bağımsız kablosuz ağı genişleten) desteği ile hızlı ve pratik bir kullanım sunuyor.

Dünyanın önde gelen iletişim ve haberleşme teknolojileri sağlayıcısı ZyXEL, çift NetUSB destekli USB port ve N Gigabit yüksek hızlı bağlantı ile multi fonkisyona sahip yeni router, kablosuz erişim noktası ve universal tekrarlayıcı NBG4615’i tanıttı. Sahip olduğu NetUSB yuvalarına takılan Flash bellek, taşınabilir disk, yazıcı, scanner, printer gibi cihazları, kendisine bağlı kullanıcıların erişimine açan ZyXEL NBG4615, hem ofis hem de ev ortamında verilerin ortak kullanımı için yeni bir deneyim sunuyor.

Kullanıcı ihtiyaçlarına göre Access point ve Router olarak çalışabilen NBG4615 bir joker vazifesi görerek kablosuz ağların vazgeçilmezi olmaya aday. Universal Repeater (marka bağımsız mevcut kablosuz ağı genişleten) olarak da çalışabilen NBG4615, tüm marka ve model kablosuz ürünler ile haberleşebiliyor. Mevcut kablosuz ağlarını genişletmek isteyen kullanıcılar için tüketici marketlerin en popüler Universal Repeater destekli Access Point’i olan ZyXEL, WAP3205 ile birlikte en önemli seçeneklerden birisi olacak gibi görünüyor.

Standart kablosuz ürünlerde sunulanın çok üstünde, 300 Mbps N Gigabit kablosuz ve 1000 Mbps Gigabit Ethernet bağlantı hızına sahip olan NBG4615, online video keyfinden, veri transferine ve MMORPG oyun deneyimlerine kadar her alanda beklenen yüksek performansı gösteriyor. NetUSB desteği ve iki USB yuvası ile taşınabilir cihazlardaki verilerinizi kendi ağınız içerisinde kolayca paylaşabileceğiniz NBG4615, kablosuz özelliği olmayan yazıcıların da USB bağlantısıyla kablosuz ağınızda görev almasını sağlıyor.

Kolay anlaşılır ve sade arayüzünde giriş seviyesi kullanıcılar için temel işlemlerin yapıldığı “Kolay Mod” ve ileri seviye kullanıcılara hitap eden “Uzman Modu” ile herkesin rahatça ayarlayıp kullanabileceği NBG4615, tek tuşla farklı kullanım seçenekleri arasında geçiş imkanına sahip. Game Engine fonksiyonuyla ağ trafiğinde önceliği oyunlara ve Xbox 360, PlayStation 3, Battle.net ve MSN Game Zone gibi platformlara tanıyan ürün, tek tıkla önceliği ağ uygulamalarına veren Bandwith Management fonksiyonuna geçiş yapabiliyor.

Düşük güç tüketiminin yanı sıra, kablosuz ağ kullanımını zamanlama özelliği ile de çevre dostu bir kimliğe sahip olan ZyXEL NBG4615, Quality of Service(QoS) sayesinde internet üzerinde belirlediğiniz uygulamalara öncelik tanımayı ve bant genişliği yönetimini kolaylaştırıyor. 6 seviye kolay ayarlanabilen çıkış gücü ile kapsama alanı ihtiyacına göre ekonomik veya performans kriterlerini ön plana çıkarabiliyor. WiFi Korumalı Kurulum (WPS) ile güvenli kablosuz ağ oluşturmayı birkaç saniyeye indiren NBG4615’in WPS tuşuna bastıktan sonra, bağlantıyı oluşturmak için ilgili cihazdaki eşdeğer tuşa basmanız yeterli oluyor. Ayrıca mevcut bir erişim noktası ile ZyXEL NBG4615’in kapsama alanını kolayca artırmak mümkün.ZyXEL NBG4615

- Kullanıcı tarafından belirlenebilen Access Point ve Router çalışma modları
- Universal Repeater özelliği ile marka ve model bağımsız kablosuz tüm ürünlere kablosuz bağlantı imkanı
- 300 Mbps kablosuz veri transfer hızı
- 4 LAN ve 1 WAN Gigabit Ethernet portları ile yüksek performans
- NetUSB özelliği ile USB disklerin ağ üzerinde paylaşımı
- Hızlı kurulum ve konfigürasyon için kullanıcı dostu arayüz
- Düşük güç tüketimi ve kablosuz ağı zamanlama özelliği ile çevre dostu yeşil ürün
- QoS ile internet özerinde uygulama önceliklendirme ve bant genişliği yönetimi
- Mevcut bir erişim noktası ile kolayca kapsama alanı artırımı
- Online otomatik yazılım güncelleme
- Kolay ve hızlı kablosuz güvenlik için WPS tuşu
- Auto-IP Change ile stabil internet bağlantısı.
- 6 seviye kolay ayarlanabilen çıkış gücü ile esnek kapsama alanı
 
Yukarı