ZyXEL VMG8623-T50B vs Tenda V1200

Osmannats

Femtopat
Arkadaşlar eve TürkNet'ten internet bağlattım. Modem vermedikleri için modem araştırıyorum. TürkNet'in verdiği modem ZyXEL VMG8623-T50B özellikleri falan bayağı iyi ama Tenda V1200'de güzele benziyor. Sizce hangisini almalıyım yardımcı olanlara şimdiden çok teşekkür ederim.

ZyXEL ürünlerini pek sevmesemde, özellik bakımından T50B alınabilir. Hatta alınmalı.

TR'de 35b destekli o fiyatlarda başka modem yok (henüz).
olsa da fayda etmiyor çünki turknet yazılımla kısıtlamış voip ve 35b kısıtlı bildiğim kullanılmıyor.
Arkadaşlar eve TürkNet'ten internet bağlattım. Modem vermedikleri için modem araştırıyorum. TürkNet'in verdiği modem ZyXEL VMG8623-T50B özellikleri falan bayağı iyi ama Tenda V1200'de güzele benziyor. Sizce hangisini almalıyım yardımcı olanlara şimdiden çok teşekkür ederim.
tenda ateş gibi yanıyor diyorlar yorumlarda hepsiburada yorumlarını oku ona göre karar ver.
olsa da fayda etmiyor çünki turknet yazılımla kısıtlamış voip ve 35b kısıtlı bildiğim kullanılmıyor.

tenda ateş gibi yanıyor diyorlar yorumlarda hepsiburada yorumlarını oku ona göre karar ver.
işlemci olarak broadcom olsun tenda öyle ama çok ısınıyor muş, birde saha kabinlerinde broadcom işlemci kullanıyorlar tam uyumluluk için broadcom tavsiye ederim.

işlemci olarak broadcom olsun tenda öyle ama çok ısınıyor muş, birde saha kabinlerinde broadcom işlemci kullanıyorlar tam uyumluluk için broadcom tavsiye ederim.
Voip için, başka bir forumda TurkNetDestek ticket açılması durumunda engeli kaldırdıklarını belirtti. 35b engelini yeni duydum, yine aynı forumda 'yukleniyor' nickli arkadaş 35b yi deneyecekti bu ara. Tam bilgim yok şuan.

Kısaca voip engeli ile ilgili sorununuz varsa TurkNet'e ticket açabilirsiniz.

Ek olarak işlemci konusunda bende sizinle aynı düşünüyorum ancak uyumsuzluk sorunlarının çözüldüğü söyleniyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı