abalta tarafından gönderilen son içerik

 1. abalta

  GeForce 496.13 sürümünü yükledikten sonra siyah ekran hatası

  496.13 ile her oyunda bir süre sonra crash oluyor. Ayrıca tam ekran video vs. izlediğimde görüntü bir süre sonra yeşil oluyor.
 2. abalta

  Kız çocuğu doğma olasılığı kesin olabilir mi?

  Hocam kızım olduktan sonra, bir Çin takvimi vardı. Bir yerde karşılaşmıştım. Hangi aylarda gebelik olduysa erkek mi kız mı olma durumunu yazıyordu. Kendi kızımda ve bazı arkadaşlarımda teyit ettim tuttuğu durumlar oluyordu. Tabi ki sağlıklı olsun da en önemlisi o. Kabaca doğumu ilkbahar ve Yaz'a...
 3. abalta

  Kullandığınız telefon nedir?

  OnePlus 7t.
 4. abalta

  Diş hekimliği mi mühendislik mi?

  Şahsi fikrim hangi mesleği seçersen seç bir alanda uzmanlaşmaya bak. Ama bunu diş hekimi olursan çalışırken bile yapabilirsin.
 5. abalta

  Diş hekimliği mi mühendislik mi?

  Babam doktor, ben tercih yaparken diş hekimliği yaz demişti o derece ama ben bilgisayar mühendisliği istediğimden onu yazdım. 2012 de üniversiteden mezun oldum. Şu an yazılım sektörü de kan ağlıyor çünkü deneyimli adamların hepsi yurt dışına gitti. Evet, yazılım seçersen yurt dışı opsiyonun var...
 6. abalta

  İncehesap'tan PNY 3080 Ti alınır mı?

  Evet RTX3090'da 20K'lara kadar düşmüş.
 7. abalta

  İncehesap'tan PNY 3080 Ti alınır mı?

  Aşağıdaki linkte PNY'nin Gaming gecesine özel 3080 Ti ekran kartı var. 15K'ye sizce alınır mı? https://www.incehesap.com/pny-geforce-rtx-3080-ti-12gb-xlr8-gaming-uprising-epic-x-rgb-gaming-ekran-karti-fiyati-49915/
 8. abalta

  Ford focus trend X mi Opel astra 1.4t Edition Plus mı?

  Yok LPG taktırmayı düşünmüyorum. Benzinli ve otomatik düşünüyorum.
 9. abalta

  Ford focus trend X mi Opel astra 1.4t Edition Plus mı?

  Merhaba arkadaşlar, araba araştırmaktan kafayı yemek üzereyim. En son Ford focus trend X ve Opel astra 1.4t Edition Plus arasında kaldım. Ford'un fiyatına Opel sıfır alınabiliyor. Bütçe 250K'ya çıkabilirim gibi. Focus linki: Ford / Focus / 1.5 Ti-VCT / Trend X / HATASIZ BOYASIZ 2020 ÇIKIŞLI...
 10. abalta

  AC oyunları neden sıkıcı?

  Oyunlardan genel olarak sıkılanlar için bir oyunun başında bir oturuşta saatlerce kalmayın. Gerekirse 1 saat oynayıp kalkın biraz ara verin başka şeyler ile ilgilenin. Sonra geri oyuna dönün. Böylece hem oyunu daha uzun süre oynuyorsunuz hem de sıkılmıyorsunuz.
 11. abalta

  AC oyunları neden sıkıcı?

  Benim gibi korsan dünyasını seviyorsanız. AC: Black Flag en iyi korsan temalı oyunlardan biridir. En son onu oynadım. Her yerini keşfetmiştim.
 12. abalta

  Golf 1.6 TDI otomatik dizel alınır mı?

  Evet 2018 model var bu fiyatlara. Opel Astra'ya bakayım. Sıfır olarak Hyundai Bayon'a baktım.
 13. abalta

  Golf 1.6 TDI otomatik dizel alınır mı?

  Şu an hiçbir araba kendi değerini etmiyor. Sıfır bir golf 450 bin lira.
 14. abalta

  Golf 1.6 TDI otomatik dizel alınır mı?

  Merhabalar, 230-250k arasında bir bütçem var. Şu an aklımdaki araç Golf. 3 kişilik bir aileyiz. Sizce alınır mı yoksa bu bütçe git şunu al dediğiniz bir araç var mıdır?
 15. abalta

  Red Dead Redemption 2 Türkçe yama

  Şu anda V10 yaması ile oynamaktayım. V9 ile oynuyordum. Aşırı kötüydü tam silecektim. Bir bakayım yeni sürümü çıktı mı diye V10'u kurdum. Bayağı doğal çeviri gibi göze batmadan oynanıyor. Discord sunucularında detayları bulunuyor.
Yukarı