• NieR: Automata'yı bitirdim. Galiba hayatımda oynadığım en değişik oyundu. "Oyun değil tecrübe"kategorisinde 1 numarada şu an. Oyunda yaklaşık 5 defa jenerik görüyorsunuz bu bile başlı başına eşsiz bir şey zaten. Baktığınız zaman siz onu değil, o sizi oynuyor. 4.duvarı yok sayıyor direkt. Bu deneyimi herkesin yaşaması, bilmesi lazım. Oynayın, oynattırın.
  Neden hiçbir fikrim yok ama neden buraya da atmayayım?
  @Chloe Price oyunu bitirmek üzereyim, hatta bu akşam finalini yapacağım galiba. Bitirdikten sonra frozen wilds, oradan sa açık dünyada biraz daha takıldıktan sonra salacağım biraz oyunu.
  Forbidden West'in oynanış videosunu izledim dün. Sizin açtığınız konuyu oynamadan önce gördüğüm için yorum yapamamıştım ama birkaç güne güncelleyeceğim yorumu. Fragman bayağı kaliteli duruyor çünkü.
  @Chloe Price gözümüz yollarda kaldı ama gelsin artık.
  Ya sabah bir tane Stormbird ile karşılaştım, yav ne kadar güçlü bir şey ya. Levelim anca yetti zaten, bir de saldırıları aşırı güçlü terletti beni bayağı.Ama Cidden robotlara bayıldım ya neredeyse hepsi farklı hissettiriyor ve farklı taktikler istiyor sizden, çok sevdim.
  Evren yazısında döktürün de kaybolup gidelim, bekliyoruz...
 • Yüklüyor…
 • Yüklüyor…
 • Yüklüyor…
Yukarı