AlanTuring tarafından gönderilen son içerik

 1. AlanTuring

  CP2077 vs Sekiro

  Çok güzel yazılmış karakterler etkiyeleci hikaye anlatımı ve harika yan görevler ile fantastik - gelecek temalı oyun mu yoksa harika dövüş sistemli tatminkar ve güzel vuruş hisli doğu temalı macera mı?
 2. AlanTuring

  Banka kartı önerisi

  Kredi kartı olmasın. Üniversiteye seneye geçeceğim 1000TL'lik harcamalar yapabilirim yayın,youtube işleri de yapmayı düşünüyorum. Her türlü teknolojik aleti oyunu falan alacağım.
 3. AlanTuring

  Banka kartı önerisi

  O zaman ben yarın Ziraat'e gidip değiştirilebiliyorsa değiştireyim olmazsa sizin önerdiklerinize bakayım. Ziraat mobile başvuramıyorum kart uygun değil diyor. Finansbank nasıl bu arada?
 4. AlanTuring

  Banka kartı önerisi

  Arkadaşlar 1 hafta önce reşit olmamla birlikte ziraattan kart çıkartmıştım ininal ile uğraşmamak için. Neyse kartım geldi ancak Troy kart bu Mastercard veya Visa değil Steam'de geçmiyor. Ayrıca ziraat mobil internet bankacılığına başvuru yapamıyorum kart uygun değil diyor müşteri temsilcisine de...
 5. AlanTuring

  [Sahte Çekiliş] Steam Gold Key çekilişi

  Katılıyorum.
 6. AlanTuring

  Kaç senelik oyuncusun?

  12-14.
 7. AlanTuring

  Ziraat banka kartı kaç güne geliyor?

  Ziraat mobile bir türlü üye olamadım kimliği okumuyor cihaz. Bu arada indirimler 5 ocakta bitiyor evet. Kart geldi internet bankacılığına başvuruyorum ama kartınız uygun değil diyor.
 8. AlanTuring

  Ziraat banka kartı kaç güne geliyor?

  Arkadaşlar, 19 yaşına geldiğim ve artık ininal can sıktığı için Ziraat'ten banka kartı çıkarttırdım. 24 Aralıkta işlemlerimi yaptım ama kart henüz gelmedi. Steam indirimleri 2 Ocak'ta bitiyor yoksa bir şey alamayacağım. Kaç güne gelir?
 9. AlanTuring

  Sizi mutlu eden küçük şeyler

  Anadolu Rock dinlemek, 1 lira bile olsa kumbarada para biriktirebilmek,Daha iyisine ulaşırken elindekinin kıyametini bilip şükretmek,elindeki imkanı en iyi şekilde değerlendirme hazzı.
 10. AlanTuring

  GTA V Türkçe şarkılı radyo ile video çekersem telif gelir mi?

  Para kazanmayacağım para kazanma kapalı olacak sıkıntı olur mu o halde? Eski müzikleri kullanacağım zaten onları herkes kafasına göre paylaşabiliyor.
 11. AlanTuring

  GTA V Türkçe şarkılı radyo ile video çekersem telif gelir mi?

  Arkadaşlar GTA V'de taksicilik Rp'li video çekmek istiyorum ben eski Türk müziklerini, Anadolu rock müziğini falan seven bir insanım. Barış Manço, cem karaca ve ferdi özbeğen gibi bir de günümüz şarkıcılarından can bonomo, duman grubu, mabel matiz falan dinlerim. GTA V'de radyo yaptım sevdiğim...
 12. AlanTuring

  RTX 2060 eskidi mi?

  RTX2060 laptop alacağım ben de.
 13. AlanTuring

  Cyberpunk vs GTA 5

  Sonucu belli olan kıyaslamaların hepsi saçmadır. Kıbrıs ile ABD'yi kıyaslar mısın sen? ABD ile Rusyayı kıyaslarsın ki rekabet edebilsinler. CDPR ve Rockstar ile kıyaslanamaz en az 10 yıl daha ekmek yemesi lazım onların hatalarından ders alıp. Yani burda zaten CDPR övmüyorum :D.
 14. AlanTuring

  Cyberpunk vs GTA 5

  Ben bu Cyberpunk'a aşırı yüklenilmesi hakkında bir video çekeyim en iyisi. İnsanların anlayacağı yok ama yine söylüyorum ya arkadaşlar niye adı yeni duyulan bir firma ile sektörün en büyüklerinden ve eskilerden bir firmayı kıyaslıyorsunuz?
Yukarı