aydemirmert tarafından gönderilen son içerik

 1. A

  Çözüldü GTA 5 0xc000007b hatası

  Hocam, size gerçekten çok teşekkür ederim. Bu hata yüzünden kaç kez format atıp oyunu tekrar yükledim gerçekten bilmiyorum. Artık cidden bu sorunun çözümü olmadığını düşünüyordum, çok ama çok teşekkürler.
 2. A

  Çözüldü GTA 5 0xc000007b hatası

  Rapor buyrun hocam. Windows 10.
 3. A

  Çözüldü GTA 5 0xc000007b hatası

  Hocam Recep Baltaş'ın videosuna bakarak zaten ne yaptıysa aynısını yaptım, msvcp140.dll ve vcruntime140.dll vardı raporda çoğunlukla name not found olarak bulunan. DLL Dosyaları Veritabanı sayfasından gerekli dosyaları indirdim kurdum lakin hala aynı hatayı veriyor. Bu 2 DLL'yi silip tekrar...
 4. A

  Çözüldü GTA 5 0xc000007b hatası

  Selam arkadaşlar, az önce Epic Games kütüphanemde bulunan GTA 5'i tekrar yükledim ve oyuna girmeye çalıştım, ama ne yaparsam yapayım 0xc000007b hatası peşimi bırakmadı. DirectX vesaire bütün gerekli yazılımları kurdum, neredeyse her videoyu denedim ama derdime bir çare bulamadım. Sizce bu neden...
 5. A

  Steam Deck'te oyunların boyutu küçülebilir mi?

  Repack tarzı bir şey yapılabilir belki, dediğiniz gibi hafıza dayanmaz Steam oyunlarına.
 6. A

  R5 2500X ve ASUS RX 570 alınır mı?

  Sistem güzele benziyor, hatta fiyat bana biraz az bile geldi. Dikkat edin bence, güvenilir bir kaynak değilse hiç bulaşmayın.
 7. A

  Türk Telekom hız düşüşü

  Klasik bir Türk Telekom vakası, sizi uzun bir süreç bekliyor. Maalesef Türk Telekom gibi şirketler uğraşmadan kılını kıpırdatmayan şirketler, kolay gelsin.
 8. A

  Çözüldü Ekranda beliren karanlık

  Yazılımsal bir sorun olduğunu sanmıyorum, galiba yavaş yavaş ömrünün somuna geliyor monitörünüz :D
 9. A

  Windows Update NVIDIA ekran kartı sürücüsünü sormadan güncelliyor

  Hocam, bunun sadece NVIDIA sürüsüsünü durdurma gibi bir imkanı yok diye biliyorum, durduracaksanız direkt Windows Update’i kapatmalısınız.
 10. A

  GeForce NOW 240 FPS almak

  GeForce Now 60 FPS gösterim yapıyor diye biliyorum, arkadaşın LoL’ün kendi ayarlarından FPS sınırını 240’a çekmiş.
 11. A

  Türk Telekom hız yavaşladı

  Elinizden sürekli müşteri hizmetlerini aramaktan başka bir şey gelmez.
 12. A

  Kaspersky Tam Tarama Yaparken takıldı

  Belki de algıladığı tehditler taramayı engelliyordur, bilgisayarı halen kullanabiliyorsanız bir Malwarebytes yükleyin bence, veya güvenli modda başlayıp taramayı öyle devam edin.
 13. A

  Mikrofon sesinin kesik kesik gitmesi

  Discord gibi uygulamalar ses hassasiyetiyle oynuyor, sesle etkinleştirme ayarı var. Discord üzerinden bu problemi yaşamanız Discord’un kendisinden kaynaklı, başka platformdan deneyince sesinizin normal gelmesi gayet doğal.
 14. A

  16 Mbps internet 550 kb/s indirme yapıyor

  İndirme hızınız indirdiğiniz sunucuya göre çok fazla değişiklik gösterebilir, asıl indirme hızınızı görmek için Steam gibi yerlerden indirme yapın.
 15. A

  Format ile sıfırlama arasındaki fark nedir?

  Çok teşekkürler, gayet açıklayıcı oldunuz. Lakin aklıma takılan bir şey var, benim hazırladığım bir adet format USB'm vardı, birkaç kez kullandım bunu fakat eğer ki format attığım bilgisayarlarda herhangi bir virüs varsa, USB'yi etkiler mi?
Yukarı